Lengvos dietos studentams

Kolegija – jaudulys ir žinių augimas, socialinis gyvenimas ir taip, galbūt net jūsų kūno dydis. Gyvensenos įpročių pokyčiai, tokie kaip mityba ir fizinis aktyvumas, yra kolegos svorio padidėjimo rizikos veiksniai. Vietoj to, kad pasikartotų į avarines dietas, kurios dažnai yra labiau kenksmingos nei naudingos, po tam tikro elgesio su mityba norint pasiekti arba išlaikyti sveiką svorį gali būti ilgalaikiai ir teigiami rezultatai.

Važiuokite į valgomąjį

Neleiskite, kad įvairiose valgomojo salėse patiekiami maisto produktai nepakenktų tau. Nors pasirinkdami iš grilio šviežias mėsainius atrodo viliojantis, laikykitės įpročio užpilti pusę lėkštelės vaisių ir daržovių, o likusią dalį užpilkite su sveikais grūdais ir liesos baltymų. Tai užtikrina tiek tinkamų maistinių medžiagų, tiek energijos balansą. Paleiskite soda-aparatą ir pasirinkite savo arbatos pieną kaip vandenį arba mažai riebalų. Atminkite, kad kolegijos netyčia nesistengia, kad jų mokiniai įgytų svorio, o daugelis valgyklų pasiūlys sveikesnes galimybes, jei tiesiog paprašysite.

Nepraleiskite maitinimosi

Ilgos valandos užsiėmimuose ir užsiėmimuose gali lengvai sukelti netinkamus valgymo grafikus. Net per labiausiai drąsiausias dienas raskite laiką, į kurį įeinate bent 3 maitinimo patiekalus kasdien. Jautrumas, dėl kurio praleidžiami valgiai buvo gaišti, kelia pavojų persivalgyti ir netinkamo mitybos metu pasirinkti kitą valgį. Nebūk šauliai pakuoti maistą ar gauti sveikuosius valgius iš valgomojo salės valgyti klasėje, jei reikia, išskyrus atvejus, kai tam tikros klasės valgymas yra draudžiamas. Jei laikas yra tikrai problemiška, pakelkite saujelę riešutų ir džiovintų vaisių kaip užkandis valgyti tarp klasių, kad išliktumėte badu.

Pasirinkite išmintingai, kai maitinate lauke

Neleiskite užsisakyti išeiginių ar restoranų restoranuose, nes tai trukdo jūsų sveikatos tikslams. Pasirinkite keptas ar virtas pasirinkimas kepta meniu elementus. Pakeiskite šaldytuvių bulvytės bulvių šaukšteles ir supjaustykite bulves. Kai tam tikrais įvykiais visiškai negalite išvengti nesveiko maisto, žinokite, kokie yra patiekalų dydžiai ir kūno natūralios sotumo požymiai. Pvz., Vartokite vieną pica skiltelę, o tada palaukite, kol pamatysite, ar jūs vis dar alkanas, kol nepasieksite antrojo gabalo.

Stebėkite alkoholio vartojimą

Kadangi grynas alkoholis suteikia apie 7 kalorijas vienam gramui, per didelis gėrimas yra tam tikras veiksnys, kai kalbama apie kolegijos svorio padidėjimą. Jei jūs nuspręsite gerti alkoholį, tai darykite nuosaikiai. Vidutinis gėrimas lygus vienam gėrimui per dieną moterims ir iki dviejų gėrimų per dieną vyrams. Viena porcija alkoholio laikoma 12 skysčių uncijų alaus ar vyno aušintuvo, 8 uncijos salyklo alkoholio, 5 uncijos stalo vyno ir 1,5 uncijos džino, degtinės arba viskio.