Ausies kameros problemos

Auskarai ir kiti auskarai gali būti palaipsniui ištempti, kad tilptų storesni papuošalai. Žodis “matuoklis” reiškia juvelyrinių dirbinių storį, matuojant pagal skersmenį. Kuo mažesnis skaičius, tuo didesnis yra matuoklis, pavyzdžiui, 18 matuoklis yra mažesnis nei 2 matuoklis. Dažniausiai pasitaikančios problemos, susijusios su ausies smegenų ištempimu, yra pernelyg greitos.

Tempimo procedūra

Tiems, kurie nori ištiesti didelį gabaritą, profesionalus kirpėjas gali ištraukti ausis dideliu gabaritu. Priklausomai nuo smiltainio dydžio ir perforatoriaus patirties, galimi pradiniai auskarai iki 6 matuoklio. Dauguma žmonių pradeda nuo mažų skylių ir išsišakojamų skardinių, kurie atrodo kaip storos vėrimo adatos su mažu, šlubuotu galu ir dideliu galu. Pasiekę 000 matuoklį, daugelis žmonių pradeda tęsiasi su teflonine juostele, kas savaitę suvynioti po vieną juostos apyrankę aplink jų kištukus.

Priežiūra

Kadangi ištempimas sukelia mikroskopines ašaras audiniuose, naujo ištempto auskarų priežiūra yra tokia pati kaip ir naujų auskarų. “Professional Piercers” asociacija rekomenduoja kiekvieną dieną 10 minučių mirkyti auskarus per burną, paruoštą iš 1 puodelio šilto buteliuose pagaminto vandens ir 1/4 porcijos nejonizuotos jūros druskos. Po mirkymo, auskarai turi būti nuplauti antimikrobiniu muilu, tokiu kaip Technicare, Satin arba Provon. Galima nuimti pakankamai ilgą spyglių, kad juos būtų galima plauti ir vėl įkišti, be auskarų vyniojimo.

Išpūsti

Dažniausiai pasitaikanti ištempimo problema yra išpūtimas. Ištempto auskarų viduje vadinama fistuliu, kuris yra rando audinio vamzdis. Jei per daug greitai ištempsite auskarą, ji priverčia fistulą per ausies gale, todėl aplink juvelyrinius dirbinius susidaro odos lūpos. Išpylimas kartais gali būti atvirkštinis, įtraukiant juvelyrinius dirbinius iš nugaros. Jei išpūtimas yra stiprus, reikia nuimti išpūstą odą ir susiūtį ištempti danteliai, todėl žymiai sumažėja skylės dydis.

Kenksmingas kvapas

Negyvos odos, riebalų ir muilo arba stilius produktai gali kauptis fistulės viduje, dėl to blogas kvapas. Svarbu kiekvieną dieną plauti savo skiltis ir papuošalus, kad būtų išvengta kvapo ir išlaikyta auskarų vėrimo sveikata. Juvelyriniai dirbiniai, labiausiai tikėtina, sukelia blogą kvapą, yra metalas ir stiklas. Medžiagos, kurioms būdinga ne kvapas, yra kvėpuojanti organika, tokia kaip mediena, ragas ir kaulai.

Infekcija

Profesionalaus auskarų vėrimo ir ištempimo būdas paprastai būna gana gerai išgydomas, jei rūpestingai laikosi priežiūros priemonių. Tačiau, kadangi ištempimas sukelia mažas ašaras, infekcija yra įmanoma. Dažniausias užkrečiamosios ligos priežastys yra nešvarios rankos auskaras. Kai kurie paraudimas, patinimas ir švelnumas po raukšlių yra normalus, bet jei jūsų ausies lankelis yra karštas ant liepsnos ar žūsta žalias arba geltonas pūslė, galite užsikrėsti. Jei atsiranda karščiavimas arba šaltkrėtis, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba nedelsdami kreipkitės į greitąją pagalbą, nes tai gali būti rimta stafinės infekcijos, vadinamos MRSA, požymis.