Veiksmingas porų tarpusavio bendravimas

Bendravimas leidžia porą pasidalinti savo mintimis, jausmais ir būdais, kuriais jie suvokia kiekvieną padėtį tokiu būdu, kuris leidžia jiems suprasti vieni kitų realybę, taip pat jų poreikius ir norus, pagal straipsnį “Bendravimas tarp porų: Kaip bendrauti santykiuose “, paskelbtą” Psych Alive “svetainėje. Veiksmas, kuriuo kreipiatės į savo partnerį, be kalbėjimo ir klausymo, apima veiksmingą bendravimą.

Šarvai žemyn

Atsipriešinkite norui įvesti pokalbį su savo partneriu, norėdami būti teisus ir laimėti, o pasiklausyti ir apsvarstyti, ką jis sako su atvira protu, siūlo Psych Alive. Pavyzdžiui, jei pora nuolat teigia apie namų darbus, būtų naudinga susitinkant kartu, kai esate ramūs ir kalbate apie tai. Prieš pradėdami, susitarti išgirsti vienas kitą kalbėti be pertraukos. Kai kiekvienas iš jūsų turės galimybę išreikšti jausmus, mintis ir idėjas, turėsite pakankamai informacijos, kad išspręstumėte dilemą.

Venkite slėgio viryklės

Ryšydami su savo partneriu, bus tiek teigiamų, tiek neigiamų emocijų. Pasak dr. Meirio Wiklero, autoriaus “Dešimt minučių”, vienas iš jūsų ar jūsų auštojas, nusivylimas ar pasipiktinimas, naudojant sarkasmą ar žodinę agresiją, veiksmingai nepraneša apie tai, kad šis elgesys gali sulėtinti jūsų santykius. Geresnio santuokos diena: jūsų sutuoktinio supratimas “. Pavyzdžiui, kai jūsų partneris sako, kad ji yra pikta, nes tu nepaaiškiniesi apie tai, kad ketinate vėluoti, o ne į gynybą, klausykitės jausmų. Atsakyk paprasčiausiai sakydamas: “Aš turėčiau skambinti ir kitą kartą. Atsiprašau ir aš suprantu, kodėl esate nusiminęs.

Ne Mind Reader

Nepamirškite, kad jūsų partneris gali perskaityti jūsų mintis. Pavyzdžiui, galbūt manote, kad pasyvus-agresyvus elgesys gali užkirsti kelią ar pasitraukti iš kitos rūšies ar įtikinti partnerį, kad jis neteisingas, ir jis turėtų atsiprašyti dėl jo padaryto komentaro. Tiesa, jis net negali suprasti, kad esate nusiminęs. Naudokite “I” teiginius, kad jis sužinotų, kaip jaučiate. Pavyzdžiui, “aš jaučiausi neatsižvelgta vakar jūsų komentarą. Manau, kad galbūt manote, kad tai buvo juokinga, bet maniau, kad tai įžeidžiantis”. Naudodami tokius teiginius galite perteikti savo jausmus, nekaltindami savo partnerio pagal “Meilės ir bendravimo santykiuose” straipsnį, kuris paskelbtas Kalifornijos valstijos universitete “Long Beach” svetainėje.

Klausykis save

Kartą, kai kalbate su savo partneriu, klausykitės, kaip jai skambesi. Galbūt girdite save kaip skundžiantį, sunkų ar sudirgusią, norėdami nurodyti kelias. Pasak “Psych Alive”, dažnai poros gydo ir kalba vienas kitam tokiu būdu, kokiu jie nenaudotų su kitu kitu. Jei atsidursite šiame neefektyvioje bendravimo spąstoje, apsimestumėte, kad jūsų partneris yra kažkas kitas, kol su juo galėsite naudotis garbingu, veiksmingu tonu ir būdu.