Vadovas sėkmingam kultūrizmui daugiau nei 40 metų amžiaus

Kultūrizmas yra gyvenimo būdas, apimantis griežtą mitybą ir išsamias pratybų programas, kad gautų raumenų masę ir sumažintų kūno riebalų kiekį. Kai jūs senestate, jūsų kūnas natūraliai praranda raumenų audinį ir jūsų metabolizmas sulėtėja, todėl padidėja svoris. Tačiau kultūrizmas gali kovoti su šiais natūraliais įvykiais.

Mityba yra labai svarbi visiems kultūristams, bet jūsų poreikiai keičiasi, kai jūs senatvės. Kultūristai reikalauja didelės baltymų dietos, kad būtų palaikomas raumenų audinio augimas ir taisymas. Tai bus tęsiama net ir jūsų 40 metu. Tačiau turėtumėte griežčiau stebėti angliavandenius ir riebalus, nes jūsų lėtesnis metabolizmas ir tendencija laikyti kūno riebalus. Tai nereiškia, kad juos visiškai išpjaustote iš savo dietos, bet naudokite sveikus grūdus ir nesočiųjų riebalų, kad palaikytumėte savo sveikatą ir sukurtumėte raumenis.

Atsparumo ugdymas turėtų būti jūsų kultūrizmo programos tikslas, nes jums reikia pakelti svorį, kad gautumėte raumenų. Tačiau jūsų kūnas neatsigubės taip greitai, kaip ir tada, kai esate jaunesnis. Tarp sesijų gali prireikti daugiau laiko, taigi apsvarstykite tris dienas treniruočių treniruotes, kuriose dirbate kiekvieną raumenį vieną kartą per savaitę su seansais atostogų. Taip pat gali prireikti sušvelninti krūvį ar svorį, kad apsaugotumėte savo sąnarius, sausgysles ir raiščius.

Širdies ir kraujagyslių uždegimas tampa dar svarbesnis, nes jums amžius, nes padidėja širdies ir kraujagyslių ligų rizika. Tai taip pat svarbu dėl lėtesnio metabolizmo. Jums reikia širdies, kad sumažintumėte savo kūno riebalus ir parodyti raumenų apibrėžimą. Kiekvieną savaitę reikia atlikti nuo trijų iki penkių kardio sesijų bent 20-30 minučių. Tai gali pakakti, kad jūsų kūno riebalai būtų kontroliuojami kartu su pasipriešinimu ir sveika mityba. Apsvarstykite mažai veikiančią veiklą, kad išvengtumėte nereikalingo sąnarių nusidėvėjimo. Padidinkite trukmę nuo 30 iki 60 minučių, jei jums reikia numesti svorio.

Apsvarstykite galimybę samdyti trenerius ir dietologus, kurie yra patyrę dirbdami su vyresniais nei 40 metų kultūrizmo darbuotojais. Jie gali suteikti jums vertingą įžvalgą, taip pat treniruočių programą ir dietą, kurie tinka jūsų poreikiams ir tikslams. Taip pat suprantu, kad kultūrizmas yra svarbus įsipareigojimas ne tik sporto salėje, bet ir maisto gamyboje. Pažiūrėkite į savo gyvenimo būdą ir nustatykite, ar kultūrizmas yra įmanomas.

Mityba

Atsparumo ugdymas

Širdies ir kraujagyslių pratimai

Apsvarstymai