Širdies susitraukimų dažnis pagal amžiaus ir stacionarius dviračius numesti svorio

Jausitės palaikomi, jaukūs ir iššūkiai iš savo stacionarių dviračių treniruočių. Vidinis treniruotės treniruotės metu padidina jūsų širdies ritmą, kad galėtumėte suvartoti kalorijas, dėl kurių svoris sumažėja. Jūsų svorio mažinimo tikslai pasiekiami, kai treniruojate tam tikrą širdies ritmo diapazoną mažiausiai laiko. Jūsų amžiaus prognozuojamas impulsas parodo jūsų dviračių intensyvumą, kad galėtumėte greitai pritaikyti treniruotę, kad atitiktumėte savo tikslus.

Skirtingai nei Tin Man, tu turi širdį. Jūsų širdies susitraukimų dažnis padidėja treniruočių metu, o jūs turite važiuoti greičiu, kuris yra nuo 60 iki 80 procentų didžiausio širdies ritmo. Jūsų amžiaus prognozuojamas MHR yra apskaičiuojamas atimant jūsų amžių nuo 220. Nustatydami savo širdies ritmo diapazono nustatymą, padauginkite MHR iš 0,60 ir 0,80. Per treniruotę nustatykite savo pulsą kaklo ar nykščio apatinėje riešo pusėje. Apskaičiuokite smūgius, kuriuos jaučiatės per 10 sekundžių, ir rezultatą padauginkite iš 6. Patikrinkite, ar esate tikslinėje širdies ritmoje.

Dvi iš jūsų pasirinkimų stacionariems dviračiams yra vertikalūs ir grupiniai dviračiai. Grupiniai dviračiai dažniausiai naudojami vienoje klasėje ir greitai važiuoja smagratis intensyvaus treniruotės metu. Abiejuose aksesuaruose yra pedalai po jumis, kai važiuokite panašiai kaip vienas lauke. Naudodami savo treniruotę, naudojate savo apatinio kūno raumenis, įskaitant jūsų glutes, klubo lankstuosius, keturgalvius raumenis, kojos raumenis, veršelius ir raumenis. Kadangi pedalas pasiekia tikslinį širdies ritmą, jūs sunaudote kalorijas svorio mažinimui. Siekiama važiuoti greta viršutinio impulso galo, kad sudegintų daugiau kalorijų.

Jūs turėsite dar vieną variantą savo uždaruose dviračiais. Lankantis dviratis turi platesnę sėdynę su nugaros atrama. Pedalai yra priešais jus, taigi jūsų kojos yra horizontalios, o ne vertikalios. Jūsų širdies ritmas liekamasis dviračiu yra mažesnis nei vertikalioje dviratyje. Viena iš priežasčių yra sėdynės atgalinė parama. Jūsų raumenys neturi dirbti taip sunku, kad jūsų liemuo būtų vertikaliai, o tai sumažintų jūsų širdies apkrovą. Kita priežastis yra tai, kad horizontalus kojų padėtis leidžia širdžiai lengviau krauti kraują į savo darbo raumenis, o ne kraujas vertikaliai nukreipti nuo gravitacijos.

Jūsų širdies ritmas ir dviračio tipas paveiks kalorijas, kurias sudeginsitės dėl svorio netekimo tikslų. Kitas veiksnys – treniruotės trukmė. Amerikos sporto medicinos kolegija kiekvieną savaitę rekomenduoja nuo 150 iki 250 minučių pratybų, pvz., Dviračiu, norint numesti svorį. Jei naudojate penkias dienas per savaitę, kiekvienas treniruotės laikas turi būti bent 30 – 45 minučių. Kad padidėtų svorio netekimas, ACSM rekomenduoja daugiau kaip 250 minučių kiekvieną savaitę.

Mes esame išjungti žiūrėti vedlį

Sėdintis aukštyn

Jaustis skirtumas

Daryk laiką