Nervų ir raumenų reabilitacijos pratimai

Pratimai neuromuskuliniam redukavimui yra gydomosios priemonės, skirtos įvairioms nepalankioms sąlygoms, atsirandančioms dėl netinkamos nervų ir raumenų veiklos, dalis. Pasak Petro Levy’io, D.C., daugiau nei 90 proc. Minkštųjų audinių traumų, su kuriais susiduria chiropractic specialistai, gali pasinaudoti nervų ir raumenų reabilitacijos pratimais. Pratimai yra ypač naudingi nesveikiams judėjimo modeliams, kurie išlieka po traumų. Pavyzdžiui, pacientai kartais pratęsia mėnesius po to, kai pašalinama klubo ar kojų problema.

Tikslas

Neuromuskulinio perviršio pratybos gali padėti pasiekti įvairiausių tikslų, įskaitant pusiausvyrą, koordinavimą, padėtį ir savybes. Proprioception yra jūsų skirtingų kūno dalių santykinės padėties suvokimas. Traumos, pasikartojantis naudojimas, prasta padėtis ir nesveika biomechanika gali neleisti jūsų judėjimui veikti. Plaujantis neuromuskulinio reeducational pratybų tikslas yra atstatyti natūralų proto ir kūno ryšį koordinuojant jūsų psichinį suvokimą su fiziniu elgesiu. Neuromuskulinės redukcijos pratybos siekia atkurti natūralius ir energiją tausojančius judėjimo modelius, optimizuoti jungtinę biomechaniką ir sumažinti skausmą, kuris gali atsirasti dėl nervų ir raumenų trūkumų.

Sąlygos

Pratimai neuromuskuliniam redukavimui gali padėti pagerinti įvairias sąlygas, susijusias su posturo sutrikimais, skausmais ir skausmais. Jokūbas Quihuis, D.C. administruoja nervų ir raumenų reabilitacijos pratimus pacientams, kuriems yra nugaros ir kaklo skausmas, lankstumo ar sąnario mobilumo problemos. Neiromuskulinės reabilitacijos pratimai gali padėti pagerinti nuolatinę prastą padėtį, kuri gali prisidėti prie pasikartojančių įtampų traumų. Asmenys su prasta apyvarta ir emocinis stresas taip pat gali pasinaudoti nervų ir raumenų revelation pratybas.

Vertinimas

Fizioterapeutai, kurie atlieka nervų ir raumens susitraukimų pratybas, vertina veiksnius, galinčius prisidėti prie konkretaus paciento skausmo. Triggeriai taškai yra jūsų kūno vietose, kurios gali sukelti skausmą kitose jūsų kūno dalyse. Neuromuskulinės reabilitacijos pratimai gali atleisti suspaudus nervinius, kurie sukelia skausmą. Padidėjęs stresas taip pat gali neigiamai paveikti jūsų nervų ir raumenų sistemos kaulus. Neiromuskulinės reabilitacijos pratimai yra ypač svarbūs, norint pagerinti postulinio iškraipymą, kuris susilpnina raumenis ir sukelia klaidingus judėjimo modelius, kurie gali sustiprinti skausmą.

Pratimai

Neuromuskulinės redukcijos pratimai apima įvairų funkcinį stiprinimą, ištempimo, balansavimo ir koordinavimo veiklą. Praktikai, kurie tvarko šias pratybas, skatina pacientus sutelkti dėmesį į bendrą pozicionavimą ir judėjimą. Daugelio nervų ir raumenų reabilitacijos pratybų raktas – išlaikyti pusiausvyrą, atliekant nurodytus judesius. Pavyzdžiui, dubens pasvirimo pratimai rodo tinkamą dubens padėties nustatymą, o paskui gali paskatinti jus išlaikyti pakreipimą judant kojas. Vienašaliai balansavimo pratimai padeda nustatyti tinkamą dubens pasvirimą, kartu išlaikant pusiausvyrą vienoje kojoje. Veido rutulio tempimo ir lenkimo judesiai taip pat turi nervų ir raumens įtampą.