Maistas nevalgyti bandant raumenis įgyti

Pastato raumenys turi tiek pat ką su jūsų mityba, kiek tai susiję su jūsų mokymu. Galite treniruotis taip sunkiai ir sunkiai, kaip norite, bet jei nesate tinkamai valgote, neaugsite. Kuriant raumenų formavimo maitinimo planą, maistas, kurį valgote, vaidina lemiamą vaidmenį ir yra tam tikrų, kurių norite išvengti.

Nors daržovės gali turėti daugybę naudos sveikatai, ne viskas padės raumenims augti. Pagrindinė klaida, kurią daugelis naujokų kultūristų daro, nėra pakankamai valgio, pažymi asmeninis treneris Nate Green. Mažai kalorijuoti daržovės, tokios kaip salierai, špinatai ir salotos, gali būti sveiki, bet užpildyti jus be daug kalorijų. Vietoj to ieškokite aukštesnės kalorijos daržovių. Mitybos konsultantas Mikeas Džeksonas siūlo runkelius, brokolius, buko skvošą, avokadą, bulves ir pupeles.

Nors tai dažnai naudojama kaip mėsos pakeitimas vegetariškomis dietomis, sojos yra kažkas, kurį jūs galbūt norėsite išvengti, kai gaunate raumenis. Sojų baltymai mažiau veikia raumenų baltymų sintezę – tai, kaip raumenys veikia baltymą, – negu gyvūninės kilmės baltymai. Tai reiškia, kad jums reikia daugiau baltymų iš sojos pagrindu pagamintų maisto produktų ir papildų, nei iš gyvūninės kilmės maisto produktų, kad gautų tą patį raumenų kūrimo efektą. Be to, sojos yra neišsamios baltymo, todėl reikia sumaišyti ją su kitais baltymų šaltiniais, kad gautumėte visas amino rūgštis, kurias gaunate iš mėsos, žuvies ar pieno.

Angliavandeniai vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį kuriant raumenis, nes jie yra pagrindinis jūsų kūno energijos šaltinis. Ne visi angliavandeniai yra lygūs, nors. Venkite paprastų, saldžių ir perdirbtų angliavandenių ir laikykitės daugiausia nerafinuotų, mažiausiai perdirbtų. Paprasti ir rafinuoti angliavandeniai, pvz., Baltos duonos, saldainių, saldainių ar prekybos automatų užkandžiai gali sukelti greitą energijos pakilimą ir mažėjimą, o tai gali neigiamai paveikti jūsų sporto salėje. Neapdoroti ir sveiki grūdeliai angliavandeniai suskaidomi lėčiau, tačiau ilgiau trunkanti energija.

Riešutai, natūrali mėsa, pvz., Vištienos krūtinė, liesa jautiena ar kepsniai ir netgi žuvys, tokios kaip tunai ir lašišos, turėtų būti raumenų formavimo dietos kertinis akmuo dėl jų didelio baltymų kiekio. Vis dėlto perdirbta mėsa yra kita tema. Apdorotos raudonos mėsos suvartojimas gali netgi prisidėti prie ankstyvos mirties pavojaus, įspėja apie Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos pranešimą. Tai reiškia, kad užmeskite savo bekoną, baloney ir pastrami ir vietoj to renkate geros kokybės kalakutieną, elnius, ėriuką ar kitą panašų mėsą.

Mažos kalorijos daržovės

Say No to Soy

Ne taip paprasta

“Makeshift” mėsa