Kiaulpienės šaknis nėštumo metu

Kiaulpienės šaknis ir lapai buvo naudojami medicininiais tikslais šimtus metų. Tarp jos vartotojų buvo nėščios moterys ir naujos motinos. Prieš pradėdami vartoti pienio šaknį, pasitarkite su gydytoju apie dozę ir bet kokį pavojų sveikatai, įskaitant vaistų sąveiką. Medicininiai tyrimai nepatvirtina kiaulpienės šaknų naudos sveikatai nėštumo metu.

Istorija

Pasak Mičigano universiteto sveikatos sistemos, kiaulpienes, dažnai laikomas maistu, buvo naudojamos bendrosioms problemoms gydyti ir odos ligoms gydyti, tokioms kaip egzema. Šaknis taip pat buvo naudojamas tulžies pūslės ir kepenų ligų gydymui. Gydytojai rekomendavo kiaulpienės lapus, kad nėštumo metu būtų lengviau išlaikyti skysčių. Pasak Memorialinio Sloan-Ketteringo vėžio centro, kiaulpienė buvo naudojama tradicinėje kinų medicinoje, siekiant skatinti apetitą nėštumo metu ir paskatinti laktaciją po gimdymo.

Privalumai

Kiaulpieninių lapų ir šaknų vartojimą vis dar skatina tradicinės medicinos specialistai. Lapai ir šaknys yra būtini vitaminai ir mineralai, įskaitant geležį, kalį, kalcią ir magnio, taip pat vitaminai A, C, D ir B. Kiaulpienės preparatai palaiko organų sveikatą, ypač kepenis. Sako Pitsburgo medicinos centro universitetas. Kiaulpienės šaknis gali padidinti apetitą ir palengvinti nėštumo metu atsiradusį užkietėjimą. Pasakyta, kad kiaulpienės šaknis pagerina žindymą po nėštumo.

Dozavimas

Marylando medicinos centro universitetas sako, kad galite paimti kiaulpienę kaip miltelių šaknies ekstraktą ar šakninę tinktūrą. Arba galite pagaminti iš džiovintos kiaulpienės šaknies arbatą. Kreipkitės į savo gydytoją apie tinkamą dozę, prieš pradėdami vartoti kiaulpienes.

Apsvarstymai

Kiaulpienis šaknis gali veikti kaip lengvas vidurius ir diuretikas. Pasak Pitsburso medicinos centro, jis taip pat gali padidinti tuliejaus srautą, galintį sukelti skrandžio rūgštingumą. Nors kiaulpienis paprastai laikomas saugiu, oficialūs saugumo tyrimai su nėščiomis ar slaugančiomis moterimis nebuvo atlikti. Kaip ir bet kuriais kitais vaistiniais preparatais ir vaistiniais preparatais, prieš vartodami pienio šaknį nėštumo metu arba žindymo metu turėtumėte pasikalbėti su savo gydytoju.

Pavojus

Kiaulpienių šaknų vartojimas gali pabloginti tam tikras ligas, pvz., Tulžies pūslės ligas, tulžies akmenis, tulžies latakai, gastritus ir skrandžio opos. Pastebėjęs Memorialinį Sloan-Ketteringo vėžio centrą, gali atsirasti rėmuo ir virškinimo sutrikimas, o kiaulpienis gali pakenkti rūgšties refliuksui nėštumo metu. Nevartokite, jei turite alergiją augalams ramunėlių ar ramunėlių šeimoje. Galiausiai nenaudokite kiaulpienės, jei vartojate ličio, diuretikų ar hipoglikeminių vaistų nuo diabeto dėl sąveikos rizikos. Tai apima bet kokius vaistus, kuriuos vartojate gestaciniam diabetui.