Damianos arbata vaisingumui

“Damiana” arba “Turner diffusa” yra Meksikos augalas, kuris auga karštai drėgnose vietose, tokiose kaip Teksasas, Centrinė ir Pietų Amerika. Nedidelis krūmas, gaminantis aromatines geltonas gėles, Damiana sudėtyje yra aromatinių eterinių aliejų, o lapai dažniausiai naudojami medicininiams tikslams. Damianą maijai naudojo kaip afrodiziaką, o amerikiečių gydytojai pradėjo ją naudoti 1874 m. Damianos lapų arbata gali padidinti vaisingumą, tačiau nėra pakankamai įrodymų, kad būtų galima pagrįsti šį teiginį. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu prieš naudodami damio arbatą.

Sudedamosios dalys

“Wellness International Network” teigimu Damiana yra įvairių cheminių sudedamųjų dalių. Tarp jų yra beta-positosterolis, arbutinas, alkaloidai ir aromatiniai aliejai, tokie kaip pinenas, cineolas ir picimenas. Aktyvūs alkaloidai Damiana gali turėti testosterono panašų poveikį jūsų kūne, todėl tai gali būti atsakinga už Damianos sugebėjimą susilpninti lytinį santykį tiek vyrams, tiek moterims.

Moteriškas tonikas

Pasak “New Life Journal”, Damiana gali būti galinga moterų reprodukcinė sistema tonikas. Damiana yra nervų stimuliatorius, kuris gali padėti energijuoti ir maitinti jūsų reprodukcinius organus. Ši žolė taip pat gali padėti subalansuoti savo hormonus ir skatinti vaisingumą tiek vyrams, tiek moterims. Be to, damiana gali padėti stiprinti kiaušides ir skatinti sveikų kiaušinių augimą moterims.

Libido stiprinimas

Pasak “Kanados žurnalo” Sveikata ir mityba “, Damiana lapų arbata tradiciškai buvo naudojama Meksikoje kaip moteriškas afrodiziakas. Moterys, kurios reguliariai vartojo damiją, pranešė, kad padidėjo susidomėjimas seksu, sumažėjo nerimas ir depresija bei padidėjo atsipalaidavimas. Be to, šis žolelių afrodiziakas gali sustiprinti jausmus euforijos ir padidinti savo fizines ir energingas pojūčius.

Paruošimas

Jei naudojate damiją, kad padidintumėte lytinį potraukį, paruoškite ir gerkite arbatą bent 30 minučių iki seksualinės veiklos. Įpilkite 2 puodelius verdančio vandens daugiau nei 1 oz. Iš džiovintų damianos lapų ir leiskite kramtyti 10-15 minučių. Padrėkinkite vandenį nuo lapų, pridėkite medaus ir mėgaukitės. Jūs galite gerti Damian arbatą iki trijų kartų per dieną.

Saugumas

Pagal žurnalo “Healthy Beginnings Magazine” sąrašą Damiana sudėtyje yra arbutino, kuris yra glikozido junginys. Jūsų organizmas konvertuoja arbutiną į cheminį hidrochinoną jūsų šlapimo takuose. Didelės hidrochinono koncentracijos gali sukelti neigiamą šalutinį poveikį, pvz., Pykinimą, vėmimą, skambėjimą ausyse, traukulius ir sunkiais atvejais mirtį. Venkite didelio Damianos arbatos dozių. Be to, venkite vartoti damianą, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi, ir atsargiai, jei sergate inkstų arba kepenų liga.