Ar gydomieji kristalai dirba svorio netekimui?

Nuo senovės laikų kristalai buvo naudojami daugeliui tikslų, įskaitant įvairių ligų gydymą. Priklausomai nuo kristalo savybių, skirtingi kristalai paprastai naudojami specifinėms funkcijoms. Svetainėje “Ramiojo protas” paaiškinama, kad kristalai gali būti ypač naudingi padėti numesti svorį.

Apibrėžimas

“NHS Trusts Association” aiškina, kad kristalų terapijos tikslas yra rasti visumą, pusiausvyrą ir sveikatą, o kristalai dirba emocijose, protuose, dvasiuose, taip pat ir fiziniame kūne. Skirtingos kristalo savybės leidžia dirbti ir kitokiu asmens gerovės aspektu, ir gali būti panaudotos norint pasiekti pusiausvyrą ir atkūrimą pageidaujamoje vietoje. Kristalai dirba žmogaus subtilesnėje energijos sistemoje.

Kaip naudotis kristalais

Kristalai turi būti išvalyti prieš ir po naudojimo. Ilgaamžiai kristalai gali būti išvalomi su ketinimu po tekančiu vandeniu, kitus galima su “Reiki” išvalyti. Svarbu, kad jie būtų naudojami pagal “The Crystal Experience”. Tai gali būti riebalų tirpimas, geresnis medžiagų apykaitos procesas, motyvacija pratimui ar geresnis požiūris į valgymo įpročių kontrolę. Tada jie miego metu laikomi piniginėje, kišenėje arba prie lovos. Kristaus terapeuto pagalba gali būti ypač naudinga.

Tipai

Kadangi skirtingi kristalai skiriasi poveikiu ir veikia skirtingai su individais, gali atrodyti, kad tam tikras kristalas geriausiai veikia pats, o kitas žmogus turi didesnę sėkmę su kito tipo kristalais. Pavyzdžiui, “Staurolite” padeda skatinti sveiką požiūrį į geresnius mitybos įpročius ir fizinį krūvį. Healing Crystals rekomenduoja Lolite, Kyanite, Seraphinite ir Apatite dėl svorio.

Nustatymai

Kai kurie žmonės gerai dirba programos savarankiškai vykdydami ar miegodami pasirinktą kristalą. Kristalų praktikas rekomenduos, kuriuos kristalus taip pat gali prireikti, nes gydytojas, nors ir neleidžiamas diagnozuoti fizinių negalavimų, gali nustatyti susijusius klausimus dėl sėkmingo svorio, kuris turi būti sprendžiamas, pvz., Žema savigarba, streso problemos, motyvacija ar Depresija. Kristalų eliksyras gali būti naudojamas svorio netekimui. Kaip paaiškino Michel Gienger, “Gem Water” autorius, kai kurie kristalai yra toksiški. Rekomenduojama profesionalai.

Gydymas

Kaip ir bet kokia svorio netekimo programa, nėra magiškos formulės, o kristalai yra įrankiai, padedantys procesui. Ketinimai ir įsipareigojimai užtikrins didesnę sėkmę naudojant kristalų gijimą. Taikos ramybė pabrėžia discipliną yra itin svarbi bet kokiame gydyme, įskaitant kristalų gijimą.