Sveiki būdai virti tofu

Kulinarinis tofu gali būti daugelio žmonių paslaptis, tačiau tai neturi būti sunku. Tofu gali suteikti jums daugybę maistinių medžiagų, tokių kaip kalcio ir ypač baltymų. Mokydamiesi virti tofu, galite jį naudoti, kad pakeistumėte dideliais kiekiais jūsų kalorijų, didelį kiekį sočiųjų riebalų ir aukštą cholesterolio kiekį mėsos pagrindu pagamintuose maisto produktuose. Kai ruošiatės tofu, svarbu prisiminti, kad tofu yra be skonio ir jis imsis tokio skonio, kokio jūs jį viriate.

Tofu gali būti pagamintas iš daržovių užpildytos peizažo ir valgomas kaip kiaušinių sudaužymas. Tai yra cholesterolio neturintis, didelis baltymų kiekis ir didelio skaidrumo būdas mėgautis tofu. Pasverkite 3 ar 4 puodelius mėgstamų daržovių, tokių kaip svogūnai, pipirai, pomidorai, skvošas ir brokoliai, ir įdėti į keptuvę su šiek tiek alyvuogių aliejaus vidutinėje karštyje. Tada nuvalykite ir supuoskite tvirtą ar papildomą tufą. Sumaišytą tofą įpilkite į keptuvę ir sumaišykite su daržovėmis. Norėdami pridėti skonio, sumaišykite nedideliu kiekiu daržovių sultinio su vandeniu. Padažykite bulvių pagal skonį ir leiskite riaušėms virti, kol pasieksite kiaušinio panašią konsistenciją. Tai gali užtrukti iki 20 minučių.

“Tofu” yra mažai riebalų ir cholesterolio neturintis grilis. Supjaustykite papildomą firmos “Tofu” gabalėlį į gabaliuką, maždaug colio ar dviejų storio. Uždenkite tofu gabaliukus su savo mėgstamu marinatu arba pagardais, pavyzdžiui, kepsnių padažu, alyvuogių aliejumi ir Cajun pagardėjimais arba česnaku. Leiskite tofu sėdėti savo skonį valandą ar dvi. Kuo ilgiau leisite tofu pagardinti prieskonius, tuo stipresnis bus aromatas. Kai marinuojate, patalpinkite tofu skardines tolygiai ant kaitinamo grotelio. Grili ant abiejų pusių už porą minučių. Išimkite iš grilio ir patiekite per ryžius, atskirai arba ant sumuštinio.

Prieš kepdami kepdami tofu gabalėliais nedidelį kukurūzų krakmolo kiekį, jis taps traškus. Supjaustykite papildomą firmos tofu kubą į plonus kubelius ar gabaliukus, priklausomai nuo to, kaip norite baigti tai, kaip jūs ketinate jį naudoti, pvz., Sumaišykite keptuvę arba sumuštinį. Pašalinkite papildomą vandenį iš tofu, padėdami gabaliukus tarp kelių popierinių rankšluosčių. Tada įdėkite sunkią keptuvę, sveriančią maždaug 10 svarų, ant viršaus ir leiskite tofu sėdėti bent 15 minučių. Tai padeda pašalinti perteklinį vandenį. Kai vanduo pašalinamas, kiekvieną tofu pusę padengkite plonu kukurūzų krakmolo dangteliu ir padėkite į šildomą keptuvę. Kepti, kol tofu tampa traškios ir šiek tiek rudos.

Jūs taip pat galite iškepti tofu gabalėlius, naudojamus salotoms arba paprastam užkandžiui. Nušalinkite papildomą firmos tofu kubą ir supjaustykite į 1/2 colio skiltelėmis. Tada pašalinkite papildomą tofu vandenį, padengdami popieriniais rankšluosčiais ir sunkia keptuve, taip pat, kaip jūs padarėte traškią tofą. Tada įpilkite tofu į dubenį su savo mėgstamais prieskoniais, tokiais kaip sojos padažas, čili patiekalas arba saldžiųjų rūgščiųjų padažu. Leiskite tofu pagardinti pagardus maždaug 30 minučių. Įdėkite tofu gabaliukus, tolygiai išdėstytus ant slapukų lakšto, ir padėkite indą į orkaitę, prieš tai pašildytą iki 350 laipsnių F. Tegul tofu kepkite 25-50 minučių. Suklupkite tofu kas 15 minučių, kad įsitikintumėte, jog abi pusės kruopščiai virti.

Nugalėk jį

Grill It

Padarykite trapumą

Bake It