Skirtumai tarp esterio C ir vitamino C

Esteris C yra neutralus pH produktas, kuris skiriasi nuo reguliaraus vitamino C, kuris yra askorbo rūgštis. Pagrindinis šio produkto komponentas yra kalcio askorbatas. Kitos Ester C medžiagos yra junginiai, vadinami vitamino C metabolitais, kurie yra dehidroaskorbo rūgštis ir kalcio treonatas. Gamintojas teigia, kad jis turi geresnį biologinį prieinamumą, nei vitaminas C, tačiau turimi tyrimai to nepadeda, praneša Linus Pauling institutas.

Vienas eksperimentas paskelbtas sausio-vasario mėn. 2006 m. “Tęsinys terapijoje” metu nustatyta, kad jautrūs rūgštiniams maisto produktams jautrūs dalyviai geriau vartoja esterį C nei įprastą vitaminą C. Šie žmonės patyrė mažiau šalutinių poveikių skrandžiui. Nors moksliniai tyrimai nepagrindžia aukšto biologinio prieinamumo teiginio, jei turite jautrų skrandį, dėl šios priežasties galbūt norėsite pasirinkti esterį C per įprastą vitaminą C.

Rekomenduojama paros dozė suaugusiems vyrams yra 90 mg per parą, o suaugusių moterų RDA – 75 mg per parą. Turėtum gerti 8 uncijos. Vartojant vitamino C tabletę. Neviršykite RDA, nebent jūsų gydytojas nurodys tai padaryti. Vitamino C papildai turėtų būti laikomi atokiau nuo karščio ir drėgmės. Turėtumėte vengti rūkymo, nes tai gali sumažinti šio vitamino veiksmingumą.

Kūnui reikia vitamino C gaminti kolageną, kuris yra gyvybiškai svarbi kraujagyslių, kaulų ir raiščių sudedamoji dalis. Ji taip pat dalyvauja gaminant norepinehpriną, cheminę medžiagą, kuri yra būtina sveikai smegenų funkcijai. Tyrimai rodo, kad vitaminas C yra būtinas cholesterolio metabolizmui, kuris gali reikšti, kad jis būtų naudingas cholesterolio kiekiui ir tulžies akmenys. Be to, vitaminas C yra galingas antioksidantas, kuris padeda apsaugoti kūną nuo kenksmingų cheminių medžiagų. Jis vartojamas vitamino C trūkumui gydyti, kuris yra citrusinis, ir gali būti naudingas ir kitomis sąlygomis.

Jei atsiranda alergijos simptomų, pvz., Patinimas, dilgėlinė ar kvėpavimo sutrikimas, eikite į pagalbos skyrių. Nedelsdami nustokite vartoti vitamino C ir kreipkitės į gydytoją, jei turite sunkių simptomų, tokių kaip skausmingas šlapinimasis, kraujas šlapime, gausus viduriavimas ar silpnumas. Gali atsirasti ir kitų sunkių šalutinių poveikių, tokių kaip rėmuo, pykinimas ar vėmimas. Taip pat buvo pastebėti skrandžio skausmai, galvos skausmai ir galvos svaigimas. Prieš pradėdami vartoti šį vitaminą, pasitarkite su savo gydytoju ir praneškite apie bet kokias nepageidaujamas reakcijas.

Galimas “Ester C” pranašumas

Vitamino C dozavimo instrukcijos

Vitamino C vaidmuo

Šalutiniai poveikiai