Nėštumas ir nėštumas

Emergen-C yra dietinis priedas, kuriame yra vitamino C ir kitų vitaminų bei mineralų. Jis tiekiamas varikliu pavidalu, kuris turi būti pridėtas prie vandens ar bet kokio gėrimo. Emergen-C galima įsigyti daugelyje vaistinių, parduotuvių ir internetinių parduotuvių. Tai padeda palaikyti imuninę sistemą ir apsaugoti nuo ligų, tokių kaip šaltis ir gripas. Nėštumas sumažina imuninę sistemą ir gali padidinti moters jautrumą ligoms. Emergen-C gali būti būdas stiprinti imuninę sistemą, tačiau prieš vartojant Emergen-C nėštumo metu turėtumėte pasikalbėti su savo gydytoju arba akušeriu.

Emergen-C turi daugybę skirtingų formulių, kurių bet kuri nėštumo metu gali būti tinkama gydytojo palaiminimu. Originalioje formulėje yra 1000 mg vitamino C, kad padidintumėte imuninę sistemą. Penkios skirtingos specialybės formulės, tokios kaip kaulų sveikatos formulė, jungtinė sveikatos, širdies sveikatos, energijos stiprinimo ir imuninės gynybos sistema. “Multi-Vitamin Plus” formulė suteikia papildomų vitaminų ir mineralų.

Emergen-C ingredientai skiriasi priklausomai nuo pasirinktos formos ir skonio. Daugumą paketų saldina fruktozė ir yra vitamino C askorbo rūgšties, cinko askorbato ir chromo askorbato pavidalu. Vaisių ir daržovių sultys yra naudojamos kai kuriose formulėse tiek skoniui, tiek spalvoms. Kai kurioms formuluotėms, tokioms kaip “kaulinės sveikatos” formulė, yra natūralus saldiklis, vadinamas stevia. Stevia laikoma žolė, tačiau jos saugumas nėščioms moterims nebuvo išbandytas.

Daugeliui nėščių moterų rekomenduojama akušerių ir akušerių rekomenduoti priešgimtinius vitaminus. Jei jau vartojate prenatalinį vitaminą, venkite per daug nė vieno vitamino. Jei vartojate prenatalinį vitaminą kartu su Emergen-C, jums reikia daugiau kaip 100 procentų rekomenduojamų bet kokių vitaminų ar mineralų dietos, apsvarstykite savo gydytojo saugumą.

Kai kuriems nėščioms moterims Emergen-C gali būti nerekomenduojama, atsižvelgiant į pagrindines motinos ligas. Vaikų centro dietologė Melinda Johnson paaiškina, kad dienos nėštumo metu vartojamo vitamino C kiekis turi būti mažesnis nei 2000 mg per parą. Pernelyg daug vitamino C gali padidinti ankstyvos gimimo riziką, todėl nerekomenduojama. Prieš pradėdami vartoti Emergen-C, pasitarkite su savo gydytoju, ypač jei turite nėštumo komplikacijų ar yra didelė rizika anksti peršiūrėti.

Emergen-C tipai

Ingredientai Emergen-C

Nėštumo rekomendacijos dėl vitamino

Įspėjimas ir pasvarstymai