Namo detox kūno įvyniojimai

Detox kūno įvyniojimai yra ne tik prabangaus SPA gydymas. Atlikę savo namų privatumą, “Detox” kūno įvyniojimas gali būti toks pat veiksmingas ir lengvesnis kaip “Piniginėje”. Geriausias ingredientų derinys namuose “Detox” kūno įvyniojimui padės jį padaryti kuo efektyvesnį.

Druska ir molis

Du pagrindiniai kūno įvyniojimo elementai yra 1 puodelis druskos ir 2 puodeliai molio. Nors “Epsom” druska puikiai tinka, naudojant natūralią jūros druską gali būti geresnių rezultatų. Negyvosios jūros geologiniame regione iškasamos druskos žinomos kaip Negyvosios jūros druskos. Galima įsigyti daugelyje žolių parduotuvių ir sveikatos rinkų, todėl Negyvosios jūros druskos ant pakuotės yra pažymėtos. Jei viskas įmanoma, naudokite Negyvosios jūros druskas, esančias jūsų Detox kūno įvyniojimo metu, jei jų turėsite, nes jų mineralų kiekis ir detoksikacijos gebėjimai yra neprilygstami. “Detox” kūno įvyniojimui gali būti naudojami keli skirtingi molio tipai, bet kaolinas, prancūziški žalieji ir bentonito moliai Gali dirbti geriausiai. Bentonito molis yra ypač naudingas norint iš odos ištraukti toksinus iš odos.

Eteriniai aliejai

Nors eteriniai aliejai yra neprivalomi, pridedant tinkamus į jūsų namuose Detox kūno įvyniojimas padidins jo detoksikacijos galimybes. Keli lašai jūsų pasirinkto eterinio aliejaus yra visi, kuriuos reikia pridėti prie mišinio. Aromatas taip pat gali padėti jums atsipalaiduoti po to, kai visi suvynioti. Eterinis kadagių uogų aliejus gerai veikia detoksikaciją, mažina celiulitą ir nervus ramina. Citrinų ir greipfrutų eteriniai aliejai naudojami kepenų detoksikacijai, kūno pojūčiams ir aiškumui. Laurel aliejus yra naudingas limfinei sistemai. Geriausia išvengti eterinių aliejų naudojimo nėštumo metu.

Jūros daržovės

Neprivaloma, bet naudinga, 1 puodelis jūros daržovių gali būti pridedama prie namo Detox kūno įvyniojimas, siekiant padidinti jo veiksmingumą. Jūros daržovių pridėjimas į apvyniojimą taip pat padės pasiekti gyvybiškai svarbias maistines medžiagas organizmui per odą, pagerins kraujotaką ir gali padėti sumažinti celiulitą. Šlapimo pūslės milteliai, Airijos samanų milteliai ir kelpių milteliai yra trys, kurie gali būti naudojami.

Slapinimo agentai

Kūno sudėjimo mišiniui įpilkite ½ galonų vandens sausiems ingredientams. Tačiau jūs taip pat galite pasirinkti vieną taurę šio vandens pakaitiniam drėkinamuoju agentu, pavyzdžiui, obuolių sidro actu, pieno milteliais, Negyvosios jūros vandeniu arba glicerinu, pakeisti. Natūralūs ingredientai piene tampa naudingi odai sušvelninti. Obuolių sidro actas yra naudingas dėl jo gebėjimo padėti detoksikacijai, kai jis paimamas iš vidaus. Natūralus glicerinas padeda odai išlaikyti drėgmę.

Pradėkite, verdant vandenį į viryklę ant viryklės ir nuimkite jį nuo karščio. Pridėkite visus pasirinktus ingredientus prie vandens. Maišykite ir leiskite mišiniui sėti 10-15 minučių, leiskite mišiniui atvėsti. Paruoškite patogią, šiltą ir asmeninę patalpą, kurioje galėsite atsipalaiduoti, kai esate suvyniota. Po to, įmaišykite lakštus arba plonius rankšluosčius į mišinį, po vieną. Pradėkite apsiaustyti, pradedant nuo kulkšnių. Įpakavę visas norimas kūno vietas, atsigulkite ir atsipalaiduokite vienai valandai. Paskui nusiprauskite dušu arba voniomis. Būtinai gerkite daug vandens prieš ir po apvyniojimo, kad padėtumėte išplauti visus toksinus iš savo kūno.

Wrap sukūrimas