Linksmi vidurinės mokyklos merginos lakroso treniruotės

Treniruotės vidurinės mokyklos mergaitės žaisti lakrosą puikiai žino apie žaidimą ir daugiau nei šiek tiek kūrybiškumo, nes jauni žaidėjai linkę lengvai nuobodžiauti. Tai padeda, jei jūs galite padaryti savo lakroso gręžimo įdomus, mokyti žaidėjų tinkamą techniką, tačiau vis dar pavyksta pramogauti.

Cradle Tag

Už šią žymą lakroso versiją suskirstykite merginas poromis. Pirmoji mergaitė bando vaikščioti aplink paskirtą lauko plotą, nukirpus kamuolį, o antroji mergaitė bando pritvirtinti pirmąją mergaitės lazdą su savo lazdos galvute. Po kelių minučių mergaitės pakeičia vaidmenis. Ne tik sėjamoji atlieka rimtą aerobinį treniruotę, ji taip pat moko lieti įgūdžius ir tinkamą gynybinį pėdą.

Boulingas

Ši treniruotė moko merginoms, kaip išvalyti žemės kamuolius. Kaip treneris, stovi tarp dviejų žaidėjų linijų. Išpūsti savo švilpuką ir išmeskite kamuolį į priekį. Pirmoji mergaitė kiekvienoje eilutėje lenktyniavo, kad pabandytų įgyti kamuolį. Tada mergaitė, kuri ją suvaldo, permuša į vartus, o kita mergaitė žaidžia gynyboje. Jei norite kitokio varianto, galite stovėti priešais linijas ir nukreipti kamuolį link dviejų žaidėjų.

Relės

Padalinkite komandą į kiekvieno žaidėjo keturias eilutes. Įdėkite keturis kamuoliukus tiesiai prieš kiekvieną liniją, maždaug 20 jardų tarp kiekvieno rutulio. Švilpute, pirmasis žaidėjas pagal eilę sprinto, kad surinks kamuolį ir vėl pradės judėti į pradinį tašką. Kai tik pirmasis žaidėjas kerta pradinę liniją, antrasis žaidėjas spindi, kad gautų antrą kamuolį. Tęskite tą patį modelį, kol žaidėjai grąžins visus keturis kamuolius. Pirmoji komanda baigia laimi. Relės pagerina fizinę būklę, moko įpročių įgūdžius ir skatina komandinį darbą.

Pavogti bekoną

Padalinti žaidėjus į dvi komandas ir juos išdalinti dviem eilėmis, esančiomis maždaug 40 jardų atstumu. Vieta tarp dviejų linijų viduryje. Priskirkite kiekvienam žaidėjui skaičių nuo vieno iki dešimties ar kiek daug žaidėjų, kuriuos turite kiekvienoje komandoje. Apie švilpuką skambinkite numeriu. Kiekvieno komandos, turinčios tą numerį, žaidėjai turi lenktyniauti į centrą ir bandyti kontroliuoti kamuolį. Laimėjęs valdymas yra tik pusė mūšio. Norėdami uždirbti tašką, žaidėjas turi grąžinti kamuolį į savo komandą be lašėjimo kamuolys arba priešininką pavogti.

Sulaikykite už tinklelio kamuoliukus ir padėkite žaidėjus vienoje eilutėje lanko viršuje. Švilpute, pirmasis žaidėjas linijoje siekia tikslo, tuo tarpu, kai praleidžiate kamuolį aukštu oru. Žaidėjas turi kuo greičiau sugauti praleistą ir plakti kamuolį tikslui. Negalima būti kliūtimis ar viltimis. Galite netgi nustatyti tikslus pagal tikslą, kad pridėtumėte iššūkį.

“Quick Stick”