Fanta oranžinės soda mitybos faktai

“Fanta”, “Coca-Cola” prekės ženklas, gamina įvairius vaisių skonio soda. Nors daugiau nei 180 skonių “Fanta” soda yra visame pasaulyje, tik nedidelė dalis šių skonių yra prieinama Jungtinėse Amerikos Valstijose. Fanta oranžinė soda, kaip ir daugelis kitų sodų, turi daug kalorijų, nesuteikiant jokios maistinės naudos. Venkite vartoti šį gaminį pernelyg dažnai ir, kai tik įmanoma, pasirinkite sveikesnius gėrimus.

Fanta Orange sodos mitybos faktai grindžiami 8-uncijų dydžio patiekalais. Nors kai kurie “Fanta Orange” soda skardinės yra 8 uncijos dydžio, dauguma skardinių yra 12 uncijų, o dauguma butelių yra 20 uncijų arba 2 litrai. Tai reiškia, kad reikia pakoreguoti mitybos fakto sumas, jei vartojate didesnės apimties maišelius ar butelius. Pavyzdžiui, turėtumėte padauginti mitybos lygį iki 1,5, jei vartojate visą 12 uncijų kiekį arba padauginkite sumas 2,5 karto, jei vartojate visą 20 uncijų buteliuką.

“Fanta” oranžinės soda turi 110 kalorijų. Jame nėra riebalų, cholesterolio, baltymų ar skaidulų ir jame yra tik 35 miligramai natrio. Bendras angliavandenių kiekis šiame gėrime yra 30 gramų, kurie yra išimtinai iš cukraus. Soda neturi vitaminų ar mineralinių medžiagų. Jame nėra kofeino.

Galite naudoti JAV maisto ir vaistų administracijos nustatytas dienos vertes, kad nustatytumėte, ar tam tikras maistas yra sveikas ar nesveikas. Šios dienos vertės sumos yra pagrįstos vidutine dieta 2000 kalorijų, tačiau, todėl jūsų maistinių medžiagų poreikiai gali skirtis, jei vartojate skirtingą kalorijų skaičių arba turite tam tikrų sveikatos būklių. Dauguma suaugusiųjų turėtų siekti gauti mažiau nei 2300 miligramų natrio, 300 miligramų cholesterolio, 65 g bendro riebalų ir 20 g prisotinto riebalų per dieną. Dauguma suaugusiųjų taip pat turėtų stengtis gauti ne mažiau kaip 25 gramus maistinių skaidulų, 50 gramų baltymų ir apie 300 gramų visų angliavandenių. Gairėse taip pat rekomenduojama rinktis maisto produktus, turinčius daug vitaminų ir maistinių medžiagų, ir patarti vengti maisto produktų, kurių sudėtyje yra pridėto cukraus. Atsižvelgiant į šiuos mitybos pasiūlymus, akivaizdu, kad Fanta oranžinė soda nėra sveikas gėrimas ir turėtų būti sunaudojamas nuosaikiai.

Jei jums patinka Fanta oranžinės soda skonis, bet nenaudojate kalorijų ir cukraus, galbūt norėsite apsvarstyti Fanta Orange Zero. Šis gėrimas neturi kalorijų, riebalų, angliavandenių, cukraus ar baltymų. Jame yra tik 25 mg natrio, lyginant su 35 g natrio reguliarioje Fanta soda. Nors šis gėrimas neturi vitaminų ar mineralinių medžiagų, tai yra sveikesnė alternatyva reguliariai Fanta oranžinės soda. Tačiau, kadangi šis gėrimas taip pat neturi pagrindinių maistinių medžiagų, reikalingų jūsų kūnui, vis tiek neturėtumėte to išgerti per daug dažnai ir, kai tik įmanoma, pasirinkti daugiau maistinių medžiagų turinčių gėrimų.

Serviso dydis

Mitybos faktai

Maistinių medžiagų rekomendacijos

Apsvarstymai