Dunkin spurgų mitybos informacijos santrauka

“Dunkin Donuts” yra pusryčių restoranas, garsus spenių pasirinkimu ir šviežios kavos. Spirito dažnai kepti, o jei į kavą pridėsite grietinėlę ir cukrų, šis pusryčių sujungimas nėra toks sveikas, kaip turėtų būti jūsų rytinis maistas. Jei norite sužinoti daugiau apie “Dunkin’s Donuts” meniu pateikiamą informaciją apie mitybą, galite padėti sėdėti greito maisto metu restorane.

Bagelės ir sūrio kremas

Bageliai ir grietininiai sūriai yra įprasti pusryčiai, tačiau jų sudėtyje gali būti keli šimtai kalorijų ir per daug riebalų. “Plain Bagel” gali būti sveikas pasirinkimas, kuriame yra tik 320 kalorijų ir 2,5 g riebalų, tačiau grietinėlės sūris papildys 150 kalorijų ir 15 g riebalų, taip pat 250 mg natrio. Pasirinkite sumažintą riebalų grietinėlę, kad sumažintumėte savo suvartojimą iki 100 kalorijų ir 8 g riebalų. Skrudintos bambukai turi papildomų kalorijų. Visame bunkelyje, kuriame yra svogūnai, aguonos ir sezamo sėklos, yra 350 kalorijų ir 4,5 g riebalų, o cinamono razinų sudėtyje yra 330 kalorijų ir 13 g cukraus. Keista, daugiamečių grūdų bunkeriai turi daugiausia kalorijų, 390, o daugiausia riebalų – 8 g, bet taip pat 7 g pluošto.

Keksas ir kepiniai

Kepimo ir kepinių meniu yra papildomų kalorijų pusryčių, kurių sudėtyje yra keli gramai cukraus vienoje porcijoje. “Apple Fritter” turi 410 kalorijų ir 27 g cukraus, taip pat 17 g riebalų, iš kurių 7 yra sotieji. Ekleris turi 390 kalorijų ir 8 g sočiųjų riebalų, taip pat 21 g cukraus. “Apple Fritter” ir “Eclair” turi 10 procentų jūsų kasdienių geležies poreikių. Mafino pasirinkimas yra dar mažiau maistingas. Su 480 kalorijomis ir 44 g cukraus, mėlynių keksas negali būti laikomas sveiko pusryčių pasirinkimu, net jei mėlynės prideda 60 procentų jūsų dienos vitamino A reikalavimų ir nedidelio kiekio skaidulų. Dar mažiau sveikas yra kavos pyrago keksas su 630 kalorijomis, 25 g riebalų ir 55 g cukraus tik viename kvapo.

Papildomi pusryčiai

Papildomi pusryčiai patiekiami su mažiau cukraus, bet daugiau riebalų ir natrio. Kiaušinių ir sūrio angliškas mufino sumuštinis yra 320 kalorijų, 820 mg natrio ir 15 g riebalų. Kumpio, kiaušinio ir sūrio kraujavimo sumuštinis yra 1,080 mg natrio, pridėjus 510 kalorijų ir 31 g riebalų. Mažiausiai sveikas sumuštinis – tai klevų čederio pusryčių sumuštinis, kuriame yra 720 kalorijų, 49 g riebalų, 20 iš jų sočiųjų ir 1,140 mg natrio. Šoninis rūšiuoti hasho rudas su jūsų maistu padidins 200 kalorijų ir 11 g riebalų.

Gėrimai

Kavos gėrimai yra vieni populiariausių “Dunkin’s Donuts” pasiūlymų. Paprasto dydžio juodoji kava gali būti laikoma sveiku pasirinkimu, turinčiu tik 10 kalorijų ir be riebalų. Aromatinti kavos, tokios kaip cinamonas, lazdyno riešutai, mėlynės ir karamelė aviečių, be grietinėlės ar cukraus, vis dar turi tik 10 kalorijų, bet keli gramai papildomo cukraus. Nesaldinta ar sušaldyta arbata yra dar mažai kalorijų ir be riebalų. Saldinta arbata prideda 120 kalorijų ir 28 g cukraus. Mišrios kavos gėrimai taip pat yra daug riebalų. 24 oz. “Coolata” turi 650 kalorijų, 9 g riebalų ir 129 g cukraus. 16 oz. “Caramel Apple Latte” yra 49 g cukraus, be 340 kalorijų ir 9 g riebalų.

Donuts

“Dunkin ‘Donuts” siūlo keletą veislių spurgų ir pyragų. Torto donuts turi daugiau kalorijų ir riebalų nei įprasti spurgos. Cinamono pyrago spurga yra 340 kalorijų ir 22 g riebalų, taip pat 13 g cukraus. “Apple Crumb Donut” yra 490 kalorijų, 49 g cukraus ir 9 g sočiųjų riebalų. Šokoladinio apkeptojo pyrago spurga turi 370 kalorijų ir 23 g riebalų, o glazūruotas spurgos – 260 kalorijų ir 14 g riebalų. Dauguma variantų turi ne mažiau kaip 300 kalorijų, 10 g riebalų ir 15-20 g cukraus viename porcijoje.

Pasak Walter Willett, Patrick J. Skerrett, Edward L. Giovannucci ir Maureen Callahan, “valgyti, gerti ir būti sveikiems”: “Harvardo medicinos mokyklos sveiko maisto vartojimo vadovas” autoriai, maisto produktai, kurių sudėtyje yra sočiųjų ir trans-riebalų, prisideda prie širdies ligų. Nors Dunkin “Donuts” savo meniu nenaudoja trans-riebalų, daugelis iškeptų produktų, kavos ir pusryčių sumuštinių turi daugiau sočiųjų riebalų, nei turėtų būti vienas rupinys. Kadangi “Dunkin” Donuts ėmėsi veiksmų pašalinti trans riebalus, galite imtis kito žingsnio ir užsisakyti mažai sočiųjų riebalų. Užsisakykite kavą be nenugriebto pieno ar plakies grietinės. Nuneškite šokolado skonio kavą, nes tai taip pat padidins jūsų sočiųjų riebalų kiekį. Pasirinkite reguliarius spurgos per tortą spurgos ir pasirinkti mažesnį riebalų grietinėlės sūrio, kad jis dar labiau sumažėtų. Padarykite “Dunkin ‘Donuts” retkarčiais sustojančius pusryčius, o ne kažką, kurį mėgaukitės kasdien.

Apsvarstymai