Ar mėlynės daro jus prarasti svorį?

Mėlynės, braškės ir avietės, remiantis Ligų kontrolės ir profilaktikos centrais, išskiria jų kilmę į indėnų amžių. Valgymas mėlynės neleis jums prarasti svorio, bet kai valgysite maistą, jūs suteikiate savo kūno kalorijas. Tačiau mėlynės yra mažai kalorijų vaisiai, kurie pagerina jūsų kasdienę mitybą. Valgydami mėlynės vietoj daugiau mėsinių užkandžių, sumažėja kalorijų, kurias gaunate iš savo dietos.

Mėlynių pagrindai

Mėlynos ir kitos uogos yra geras maistinių skaidulų, vitamino C ir kalio šaltinis. Dauguma uogų suteiks jums nuo 50 iki 100 kalorijų vienai porcijai. Pasak “Florida Blueberry Breeders Association”, mėlynės taip pat gali pagerinti jūsų sveikatą. Mėlynės turi daug antioksidantų, kurie kovoja su laisvųjų radikalų atsiradimu, todėl gali sumažėti tikimybė, kad būsite užsikrėtę vėžiu ir kitomis ligomis. Mėlynės taip pat gali sudaryti junginius, kurie sumažina jūsų širdies ligų ir insulto riziką, padeda jūsų kūnui kovoti su infekcija ir skatina geresnį regėjimą bei atminimą.

Kalorijos ir maistingosios medžiagos

Viena porcija mėlynių yra lygi 1/2 puodelio. Mėlynės yra tokios mažos kalorijų, net prilygstančios porcijos dydžiui, netrukdys jūsų dietai. Viena puodelio mėlynių turi tik 80 kalorijų. Remiantis 2000 kalorijų dieta, jūs taip pat gaunate 15 procentų savo dienos vertės, arba DV, maistinių skaidulų ir 30 procentų vitamino C. Kitos uogos yra taip pat kalorijų kuklus: puodelis griežinėliais braškių suteikia 50 kalorijų, o Ta pati gervuogių ir aviečių dalis suteikia tik 60 kalorijų.

Smulkesnė užkandinė

Mėlynės ir kitos rūšies vaisiai yra sveiki pasirinkimai, kai jūsų energija mažėja. Pasirinkite užkandžius, kurių sudėtyje yra ne daugiau kaip 100 kalorijų, jei bandote išlaikyti savo svorį. Žalios daržovės, pūsti kukurūzų pūstieji, supjaustyti riebalais užkandžiai ir mažai riebūs pieno užkandžiai, tokie kaip jogurtas ir sūris, taip pat užkandžiai. 4 oz. Paprasto, neriebalinio jogurto, supjaustyto 1/4 puodelio mėlynių, sveria net 90 kalorijų.

Kaip veikia svorio kritimas

Jokių vaisių, daržovių ar kitų maisto produktų negalima padidinti metabolizmo. Svorio netekimas yra rezultatas, kai jūs sudeginate daugiau kalorijų nei vartojate. Naudodami kalorijų skaičiuoklę galite suprasti, kiek jūs valgote kiekvieną dieną. Pvz., 35 metų moteris, 5 pėdų, 6 cm ilgio moterys, sveriančios 160 svarų. Tikėtina, kad vartos maždaug 1727 kalorijų per dieną, jei ji treniruojasi ar mažai. Tai padaro savo kūno masės indeksą 25,8 colyje, o tai rodo, kad ji yra šiek tiek antsvorio diapazone. Apskaičiuojant kalorijas iš dietos, pakeičiant sveiką, mažai kalorijų, mažai riebų maisto produktų, skirtų perdirbtiems užkandžiams, saldumynams ir riebaliniams maisto produktams, gali būti lėtas ir patikimas svorio skirtumas.