Ar mankšta slopina apetitą?

Pratimai padeda sudeginti kalorijas, tonizuoti raumenis, dirbti savo širdyje ir pagerinti jūsų gerovę. Jei jums reikia daugiau priežasčių, kad galėtumėte stumti bėgimo batus arba plaukti ratus, pratimai gali sumažinti jūsų apetitą. Nors tai yra laikinas apetito slopinimas, kai kurie žmonės mano, kad naudojantis kitais būdais jie persvarsto maisto pasirinkimą, todėl sveikesni valgio įpročiai, atsižvelgiant į “ACE Fitness”. Pasibaigus popietės ar ryto žingsnio klasėms, jūs galite jaustis mažiau linkę padazuoti picos ar karštuosius sparnus, o vietoje to pasirinkti veggio sumuštinį arba vaisių skonį.

Pratimai ir apetito hormonai

Remiantis 2008 m. Amerikos fiziologijos draugijos paskelbtu tyrimu, įvairūs pratimai gali skatinti skirtingus hormonus, susijusius su apetitu. Aerobinis pratimas gali slopinti hormoną, kuris padidina apetitą, ir padidina peptido YY kiekį – hormono, slopinančio apetitą. Anaerobinės pratybos, pvz., Svorio kėlimas, gali slopinti greliną, tačiau anaerobinio fizinio krūvio metu YD sluoksnio peptidas labai neveikia, todėl tokio tipo pratimas mažiau veiksmingas, palyginti su aerobinėmis procedūromis, kai slopinamas apetitas, palyginti su aerobinėmis procedūromis, pvz., Plaukiojimas, važiavimas dviračiu ar Bėgimas

Trukmė, intensyvumas

Pasak Amerikos amerikiečių fiziologijos draugijos, apetitą slopina aerobinis pratimas po maždaug 60 minučių, anaerobinėms treniruotėms po maždaug 90 minučių. Intensyvumas taip pat svarbus. Remiantis 2013 m. Vakarų Australijos universiteto tyrimu, kuris paskelbtas “Tarptautiniame Nutukimo žurnale”, vartojimas bus griežčiau sumažins jūsų apetitą daugiau nei vidutiniškai ar švelniai, nors vidutinio sunkumo ir lengvas pratimas taip pat gali padėti sulaikyti apetitą. Pasak Weseda universiteto Sporto mokslų fakulteto, svorio pratybos dažniausiai sukelia slopintą apetitą, palyginti su nenaudojamu svorio pratybu, todėl šokdinė virvė gali paskatinti jus mažiau alkaną, palyginti su važiavimo dviračiu.

Ilgalaikio svorio valdymas

Pagal 2009 m. “International Journal of Nutrition” paskelbtą tyrimą žmonės gali patirti sumažėjusį apetitą jo metu ir tiesiai po pratimų, ypač su aerobinėmis procedūromis. Apetitas gali būti paveiktas iki 24 valandų po fizinio krūvio, tačiau ypač tiems, kurie sunkiai elgiasi. Nors pratimas gali turėti trumpalaikio poveikio apetito mažinimui ar slopinimui, moksliniai tyrimai dar neįrodė, kad tai yra ilgalaikė svorio mažinimo strategija. Reguliarus fizinis krūvis, suporuotas su sveiką maistą, yra geriausias ilgalaikio svorio praradimo variantas, nes jis sujungia mažesnį kalorijų kiekį su didesnėmis energijos sąnaudomis.

Pratimai, apetitas ir kiti kintamieji

Pasak “ACE Fitness”, psichologiniai gydymo padariniai negali būti apriboti apetito slopinimu. Praėjus žmonėms, jie gali jaustis labiau linkę valgyti sveikiau, nes jie jaučiasi geriau apie save. Be to, treniruočių metu nėra apetito slopinimo efekto. Vyrams gali būti didesnė tikimybė, kad jie patirs slopintą apetitą, o moterų kūnai gali būti sugriežtinti, kad būtų išsaugotos kaloringos vaisingumui.