Ar brendimas veikia konkurencinį plaukiojimą

Konkurencinis plaukimas gali prasidėti daug jaunesnių kaip 4 metų amžiaus daugybėje laisvalaikio lygų. Paprastai jis baigiasi 18 m., Kai plaukikai gali gauti magistrantūros studijų programas ir koledžų komandas. Lytiniu potraukiu gali būti reikšmingas poveikis plaukiojančiojo mokymui, tobulėjimui ir dėmesiui, taip pat kyla pusiausvyros tarp vienodo amžiaus plaukikų gebėjimų, tačiau jie vystosi skirtingu tempu.

Kadangi plaukikas bręsta brendimo laikotarpiu, plaukiojantis mokymas pereina nuo bendro dėmesio į labiau specializuotą dėmesį. Iki maždaug 11 metų ar 12 metų dauguma plaukikų sutelkti dėmesį į visus smūgius ir statyti techninius įgūdžius vandenyje. Lytiniu potraukiu atsitinka tik tuo metu, kai plaukikai paprastai padidina savo mokymą ir nustato, kiek jie yra linkę konkuruoti su maudymu. Paauglys plaukikas pradeda sutelkti dėmesį į keletą renginių specializaciją, didinti ir reguliuoti mokymą, ypač iki brendimo pabaigos, kai jie yra pasiruošę nustatyti jų pagrindinį dėmesį.

Kaip plaukikas, galite pastebėti, kad jūsų kūnas keičia, kai susiduriate su augimo spurtu, ypač nuo 11 iki 14 metų amžiaus. Jums gali būti staigių greitų sprogimų ir ilgesnių plokščių. Tai yra visiškai normalu – dalis jūsų techninių įgūdžių yra neatsilibęs nuo jūsų kūno augimo. Jums gali jaustis nepatogiai ir nekoordinuotai, o savimoniškai apie tai atsiranda atskleidžiant maudymosi kostiumėlį. JAV “Maudymasis” nurodo, kad merginos dažniausiai pasiekia didžiausią savo augimą maždaug 12 metų amžiaus ir berniukus, kurių amžius 14 metų, nors kiekvienas plaukikas sulaukiamas atskirai.

Jei pastebėsite, kad esi pataikęs į plokščiakalnį, nepasiduokite. Sporto renginiai iš baseino gali padėti išlaikyti jūsų pasitikėjimą, siūlo “US Swimming”. Kai tęsite brandą, į savo programą įtrauksite didesnę dalį, nustatydami lenktynių tikslus, strategijas ir ar norite pridėti sauso treniruočių į savo treniruočių režimą. Laikykite aerobinio fitneso pagrindą, kad užtikrintumėte, jog jūsų laikas baseine yra naudingas ir naudojamasi technine baze, kurią sukūrėte.

JAV Plaukimas nurodo, kad plakatai, kurie yra tokio pat amžiaus, vystymosi procese iš tiesų gali skirtis nuo penkių metų. Tai reiškia, kad du plaukikai, kurie yra brendimo laikotarpiu, gali turėti didelių fizinių ir emocinių skirtumų. Vėlyvas gimdymas gali būti tikras jos amžiaus pagal metus, bet trūksta daugiau išsivysčiusių paauglių plaukikas jėga. Ankstyvasis gimdymo darbuotojas turės dirbti, kad išlaikytų įgūdžius visame kūno pokyčiuose anksčiau nei vėliau besivystantis bendraamžiais.

Mokymo evoliucija

Fizinis vystymasis

Zero in on Focus

Nepamirškite