Trumpalaikių fitneso tikslų pavyzdžiai

Trumpalaikių tikslų kūrimas yra protingas būdas pasiekti didelių rezultatų. Kūdikis, paspartinęs kelią pasiekiamiems tikslams, mažins nusivylimą, suteiks jums daugiau laiko ir energijos, kad pasiektumėte tokius didelius laimėjimus, kaip, pavyzdžiui, prarandate didelę svorio dalį ar atlikite fitneso iššūkį. Įrašydami trumpalaikius ir ilgalaikius fitneso tikslus, laikydamiesi kasdienio plano ir būkite specialūs, suteiksite geriausių galimybių sėkmės. Tačiau niekada neduokite jokios naujos dietos ir fizinio krūvio plano, prieš tai nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Numesti svorio

Nesvarbu, ar norėtumėte numesti svorio, kad būtumėte sveikesni ar turėtumėte tikslinį svorį ypatingai progai, sukurti trumpalaikius fitneso tikslus. Nurodydami savo svorio mažinimo tikslus, būkite konkrečios ir realios. Pagal Ligos kontrolės ir prevencijos centrus (CDC), svorio mažinimas turi būti atliekamas palaipsniui ir stabiliai, o jo svoris turi būti nuo 1 iki 2 svarų per savaitę. Nuspręskite, kiek svorio norite numesti per savaitę ir kiek laiko planuojate numesti svorį, ir nustatykite praktinius mitybos ir fizinio aktyvumo tikslus, kad padėtumėte pasiekti svorio.

Laikytis treniruotės režimo

Galite pasinaudoti visomis fizinio krūvio nauda tik tuomet, jei laikosi reguliaraus treniruotės režimo. Nustatykite trumpalaikius tikslus, kad padėtumėte išlaikyti treniruotės režimą ir kurti iš ten. Daugeliui tinkamas trumpalaikis tikslas trunka 30 minučių tris dienas per savaitę. Kadangi jūs sukursite ištvermę ir susidursite su trijų dienų darbo savaitės įpročiu, padidinkite darbo dienų skaičių. Jei bandote išsiaiškinti tam tikrą dienos laiką, pvz., Rytą, žadintuvą nustatykite norimam laiko laikui. Net jei vieną ar du kartus paspausite mygtuką “atidėti”, įsitikinkite, kad vis tiek atsistojote ir bandote atlikti tam tikras formas. Jei treniruojate, treniruojate treniruotes, bet atsiranda įprotis atsikelti ir važiuoti tuo konkrečiu dienos laiku.

Stiprumo ir ištvermės didinimas

Renkantis trumpalaikius fitneso tikslus, prieš pradėdami į treniruotę, apsvarstykite savo dabartinį fitneso lygį. Jei esate neaktyvus ir per mėnesius ar net metus nematote bėgimo takelio, nekreipkite dėmesio į vieną ir nedelsdami nusileiskite 30 minučių. Esant racionaliai su pratimais ne tik padės sustiprinti savo jėgą ir ištvermę, bet ir paskatins jus laikytis savo tikslų. Tiems, kurie tik pradeda eiti, pradėkite nuo trumpalaikio širdies tikslo vaikščioti po 10 minučių ir tai padaryti tris dienas per savaitę, siūlo MayoClinic. Vėlgi, prieš pradėdami naują treniruotės planą, visada pasitarkite su gydytoju.

Konkretūs fiziniai tikslai

Daugelis turi konkrečių tikslų, kuriuos jie nori pasiekti per trumpą laiką. Galbūt norėsite treniruotis ir užbaigti 5K ar net pusmaratoną. Sužinokite, kiek laiko turėtumėte mokyti, ir ar galima nustatyti trumpalaikį tikslą jį pasiekti. Pavyzdžiui, planuodami trumpalaikį tikslą – 50 ar daugiau kartų per savaitę praleisti vietas.