Pratimai trapecijos skausmui ir galvos svaigimui

Pagal Trapezio raumens pažeidimus ar silpnumą gali pasireikšti galvos skausmas, pykinimas ir galvos svaigimas, pasak magnio terapų, esančių Deep Muscle Therapy Centre Wilmington, Delaveras. Trapecijos raumenys yra didelis raumenis, turintis didelį darbą, ir nepaisant jo dydžio ir stiprumo, jis gali būti lengvai pažeistas. Pratimai trapecijos ir kaklo raumenims sustiprinti gali padėti sušvelninti ir užkirsti kelią skausmui ir simptomams.

Rankšluostį rankšluosčiu

Remiantis 2008 m. Sausio mėn. “Arbitų priežiūros ir tyrimų” paskelbtu tyrimu, raumenų stiprinimo pratybos, tokios kaip plaukai, padeda sušvelninti trapecijos ir kaklo skausmą. Tyrime rekomenduojama treniruotis trapecinius raumenis tris kartus per savaitę. Norėdami atsipalaiduoti, pradėkite nuo svarstyklių svorio nuo 15 iki 25 svarų. Kiekvienoje rankoje laikykite hantelį rankomis, o rankos ištiestos. Tada tiesiog nulupkite pečius aukštyn taip, kaip galite, kaip jūs bandote paliesti pečius ant ausų. Laikykite viršutiniame viršutiniame taške ant sekundės, o tada žemyn į pradinę padėtį. Atlikite bent 10 kartų per nustatymą.

Vertikalios eilutės

Vertikalios eilutės stiprina trapecijos raumenis ir viršutinę nugaros dalį. Pratimai gali būti atliekami su stalviršiu ar lengvais hanteliais. “Arbitų priežiūros ir tyrimo” tyrimas taip pat parodė, kad vertikalios eilės buvo naudingos gydant trapecijos skausmą. Pradėkite nuo 5 iki 10 svarų lengvų hantelių. Kiekvienoje rankoje laikykite hantelį krūtinės ląsteles, kai hanteli galai yra vienas kito link, o delnai – priešais jūsų kūną. Tada paprasčiausiai pakelkite svorį iki savo smakro, jūsų alkūnės judesio metu turi judėti į išorę, o pratimai turi būti aukštesni už pečius. Atlikite bent 10 kartų per nustatymą.

Kaklo lenkimas

Kaklo šoninis lenkimas gali padėti sušvelninti trapecijos skausmą, nes jis plečiasi ir stiprina kaklo raumenis, taip pat trapecijos raumenis. Pradėkite ieškodami tiesiai į priekį, tada pakreipkite galvą į dešinę, kiek galite, pvz., Bandote liesti savo ausį prie peties, tačiau perkelkite tik savo kaklą. Laikykite ruožą ant tolimiausio taško sekundę, tada pakreipkite į kitą pusę. Pakartokite bent penkias kartas kiekvienoje pusėje.

Kaklo sukimas

Kaklo sukimosi pratimai gali padėti ištempti ir sustiprinti kaklo ir trapecijos raumenis. Pradėkite ieškodami tiesiai į priekį ir tada pasukite tik savo kaklą, kad galėtumėte pažvelgti per vieną pečių. Laikykite ruožą ant tolimiausio taško antrą kartą, tada pakartokite ant kito peties. Pakaitinkitės nuo peties iki peties, kol atliksite ne mažiau kaip penkis pakartojimus abiem kryptimis.