Įdomus grandinės treniruočių pratybos

Apytakos treniruotės dažniausiai apima didelės intensyviosios treniruotės treniruotes arba HIIT, kuris padidina jūsų širdies ritmą ir iššaukia jūsų fizinius sugebėjimus per trumpus, įjungtus judesius. Ypač treniruočių sekoje, kurioje atliekami judesiai ir pakartojimai, palaipsniui didėja, svarbu laukti tolesnio iššūkio. Įtraukimas į šokį, akrobatiką ir gimnastiką į grandinę yra trys būdai, kaip sukurti stebėtiną jėgų kiekį egzaminuojančiomis ir žaismingomis formomis.

Cardio Kickboxing Įprasta

Sukurkite melodijas, kardio kikbokso procedūros apima smūgius ir smūgius į kardio sunkius treniruotes. Tarp muzikos ir “Punch / kick” kombinacijų, draugiškų visiems koordinavimo lygiams, kardio kikboksas jaučiasi labiau kaip šokių vakarėlis nei sporto salėje po pietų. Pasak Amerikos sveikatos asociacijos, kardio kikboksas ne tik padidina stiprumą, bet ir lankstumą. Norėdami integruoti kai kuriuos kikboksavimo veiksmus į savo grandinę, pabandykite pagrindinį derinį: pritūpę, dešinę rankos perforaciją, kairę rankos perforaciją. Kai būsite pasirengę tam tikrai veislei, išmėginkite kabliukus ar žemyn.

Vieno kojos pritraukimo balansavimas

Pasirūpinkite, kad jūsų kūnas ir jūsų pritūpimai būtų lengvi, plaukdami į lėktuvo padėtį iš savo pritūpimų. Šis jogo balansavimo manevras, baleto forma, suteiks tiek malonią šviesą jūsų kūnui ir skrydį į jūsų žingsnį. Iš vienos kojos pritūpęs pakelkite lenktą į savo išplėstą kelį ir nuimkite pakeltu koją už savęs, kai pirštai lenkami link žemės, o jūsų ginklai pasiekia jūsų ausis – lėktuvo padėtį. Galite pasilikti čia, kad įsitvirtintumėte į savo pagrindinį stabilumą arba pereitumėte iš savo lėktuvo padėties į kitą pusę.

Vaivorykštės šuoliai

Atneškite šiek tiek šerdies ir įdomus į savo grandinę su vaivorykštės šuoliais. Pradedant šlaunų padėties žemyn, vaivorykštės šuoliai turi šokinėti savo kojas pirmyn, kad atitiktų jūsų rankas ir atgal, kad žemė su alkūnėmis arčiau savo šonkaulių, esant žemai įtemptai padėčiai. Akrobatikos jėgos treniruotės judesiai, vaivorykštės šuoliai – tai žaislinis laikas suaugusiems. Kadangi jūsų branduolys ir tricepsas sustiprės, galėsite įgyti aukštumą šokinėjant į priekį ir atgal.

Handstand Kicks

Pasukite savo grandines ir savo kūną aukštyn kojomis. Rankiniai laikai yra žaismingas būdas sustiprinti ginklus ir patirti kojų levitaciją. Kuriant raišteles, bendrą ranką ir pagrindinę jėgą bei pusiausvyrą, stumiamos rankos laikysitės širdies pumpavimo ir kraujo judėjimas atgal į širdį, kuris paliks jus energija jūsų kitai grandinei. Iš sutrumpinto šuns šlaunų pakelkite dešinę kulniuką į apačią ir pasislenka į kairįjį kelį, kad sprogtumėte per savo kairę koją, kaip užkelsite. Pradėkite nuo kiekvienos kojos penkių smūgių rinkinių ir pažiūrėkite, ar galite kiekvieną smūgį sustabdyti savo laiką.