Greičiausias būdas pašalinti seglines

Pernelyg didelis riebalų kiekis išorinėje šlaunies ir klubo srityje dažniausiai yra maras moterims, kurios linkusios laikyti riebalus apatinėje kūno dalyje. Vienintelis riebalų sumažinimas vienoje srityje yra neįmanomas. Jei norite greitai pašalinti savo balnines sagas, turite sutelkti dėmesį į viso riebalų deginimą. Tai reiškia, kad reikia mažesnio kaloringumo dietos ir reguliarių pratimų, kad būtų sukurtas kalorijų deficitas, kurio reikia numesti svorio.

Nustatykite svorio praradimo tikslą – 2 svarus per savaitę, o tai yra saugus svorio netekimas. Nerekomenduojama imtis ryškų priemonių, kad greitai numesti svorį, dėl to gali kilti sveikatos problemų ir mitybos trūkumų.

Atlikite 300 minučių vidutinio sunkumo širdies per savaitę, norėdami sudeginti kalorijas. Jog, vaikščiokite greitai, lipkite laiptais, važiuokite dviračiu ar pedalu ant elipsės mašinos. Palaikykite intensyvumą, kuris vis tiek leidžia kalbėti, bet ne dainuoti.

Įdiekite didelio intensyvumo intervalus į savo širdies ir kraujagyslių sistemą, norėdami optimizuoti kalorijų deginimą. Pavyzdžiui, pakaitomis tarp bėgiojimo ir sprinto, arba tarp vidutinio ciklo ir intensyvaus ciklo. Per 15 minučių judėkite pirmyn ir atgal tarp intensyvumo. Jei per penkias savaitės dienas atliekate vieną valandą kardio, darbo intervalai įtrinami į dvi savaites tris savaitės dienas. Kadangi degate daugiau kalorijų, dabar truputį sutrumpinkite bendrą treniruotės laiką iki 30 ar 45 minučių.

Praėjus dviem savaitėms, stimuliuokite raumenų audinį, kuris skatina kalorijų deginimą. Optimaliems rezultatams dirbkite visus savo pagrindinius raumenis, įskaitant rankas, kojas, nugaros, pečių, abs, klubus ir krūtinę. Veiksmingiems pratimams priskiriami bicepso garbanos, hantelio eilutės, “pushups”, dviračių treniruotės ir krūtinės presai. Kad įsitikintumėte, ar jūsų viršutinė kūno dalis yra proporcinga jūsų apatinei kūno daliai, įtraukite tokius pratimus, kaip plaukų ištraukimas ir šoninis ir priekinis hantelio pakėlimas. Lunges, šoninių kojų liftai ir pritūpimai sustiprins, tonas ir tvirtūs raiščiai saddlingo srityje. Kai jūsų kūno riebalai mažėja, šie pratimai užtikrins, kad turėsite tvirtą, tonizuotą kūno sudėjimą.

Įtraukite į treniruočių įvairovę treniruotes, kurios optimizuoja kalorijų deginimą. Nustatykite keletą kardio ir sunkiosios atletikos stočių ir eikite iš vieno į kitą, kad užbaigtumėte vieną grandinę. Pvz., Ar hantelius pritraukite vieną minutę, o po to – vieną minutę šokinėjimo virvę. Tada viena hantelio lunges minutė, po kurios tęsiasi viena minutė. Padaro šoninį hantelį, po kurio eina viena minutė arba dviračiu. Galite pridėti daugiau pratimų arba kartoti grandinę. Sumažinkite arba vengkite atsistatyti tarp pratybų – tai atlikite mažiausiai 15 minučių dienomis, kai jums nuobodu su įprastine tvarka.

Sumažinkite kalorijas iš savo dietos, kad prisidėtumėte prie svorio. Valgykite mažesnes porcijas ir pakeiskite maisto produktus, kuriuose yra daug kalorijų su mažai kaloringu maisto produktu. Pavyzdžiui, vietoj nenugriebto pieno gerkite mažai riebalų ar be riebalų pieno, pakeiskite užkandžius, tokius kaip sausainiai ir traškučiai, su vaisiais ir daržovėmis. Apriboti maisto produktus, kurių sudėtyje yra daug druskos, sočiųjų riebalų, cukraus ir cholesterolio. Gaukite maistines medžiagas daugiausia iš liesų baltymų, mažai riebalų arba be riebalų pieno, nevalytų grūdų, daržovių ir vaisių.