Galvaninis celiulito gydymas

Celiulitas yra labiau matomas nei riebalai giliau kūno. Tai veikia tiek plonus, tiek antsvorį turinčius žmones, nes kiekvienas turi riebalų sluoksnius, kurie sėdi tiesiai po odos paviršiumi. Kolageno skaidulos, prijungusios žmogaus riebalus prie savo odos, gali suskaidyti ar traukti, sukuriant raukšlėtą išvaizdą, vadinamą celiulitu, pataria nacionaliniams sveikatos institutams (NIH). Daugelis žmonių siekia “išgydyti” celiulitą, tačiau dauguma medicinos bendruomenės nesuvokia, kad būklė yra sutrikimas. Tiesą sakant, tai yra normalus būklė. Nepaisant to, žmonės dažnai eina į SPA, ieškančius sprendimų. Vienas SPA variantas yra galvaninis celiulito gydymas. Šio gydymo prietaisai taip pat parduodami namų vartojimui.

Potencialus

Galvijos celiulito gydytojai sako, kad tai gali padėti ištirpinti celiulito ir neryškių riebalinio audinio indus, iš dalies sustiprinant vietinių anticeliulitinių vaistų poveikį. Gydymas taip pat skirtas išsklaidyti skysčių susilaikymą, pagerinti odos būklę, stimuliuoti kraujo apytaką ir skatinti limfos apytaką bei drenažą.

Funkcija

Tiesioginės srovės yra naudojamos kūno galvanizmo gydymui celiulito. Pasak Jeanine’o Connoro knygos “BTEC National Beauty Therapy Sciences”, poros elektrodų gamina poliarinius ir interpolarinius efektus, o tai reiškia, kad aktyvūs ir pasyvieji elektrodai “stumia” ir “traukia” elektriniu būdu užpildytus celiulito produktus į žmogaus odą. “Connor” pažymi, kad dauguma celiulito produktų yra neigiamai apmokestinami.

Efektai

Kai žmogus gydomas galvaniniu celiulitu, aktyvus padas dedamas į celiulito plotą, o pasyvus kilimėlis dedamas ant kūno žemiau. Pagal “Connor” pasyvus padas veikia kaip magnetas, skirtas išimti celiulito produktus į odą. Ji pažymi, kad šis gydymas yra veiksmingiausias, kai naudojamas kartu su mityba ir fizine pratima.

Prieinamumas

Galvijai skirtos procedūros yra siūlomos kurortuose, o išlaidos gali siekti kelis šimtus dolerių už gydymą. Galvaniniai prietaisai taip pat parduodami namų reikmėms, kartais kaina yra artima sveiko gydymo sesijai ar yra lygi. Gamintojai namų prietaisų vadina juos “iPod” odos priežiūros pramonei ir praneša, kad pardavimai yra greitas. Pavyzdžiui, “Galvanic.com” praneša, kad jų galvaninių įrenginių pardavimas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Europoje 2008 m. Sausio mėn. Padidėjo iki 60 000 vienetų, palyginti su 4000 vienetų sausio mėn.

Apsvarstymai

Galvijinis gydymas neturėtų būti naudojamas odos vietose, kai yra atviros susižalojimo, nudegimo nuo saulės, uždegimo, svaigulys ar per pirmąsias porą menstruacijų dienų. Žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu ar kitomis sąlygomis, dėl kurių kraujyje trūksta ar jautrumas šilumai, taip pat reikėtų vengti galvaninio celiulito gydymo. Žmonės, kuriems yra nervų sistemos sutrikimų istorija ar bet kokia nervų pažeidimo istorija, pvz., Įtrūkęs nervas, turėtų konsultuotis su gydytoju ir kreiptis į gydytoją prieš naudodamiesi galvaniniu gydymu. Patarimų autorius “Grožio terapijos kūno procedūros ir dietologijos” autorius Annas Gallantas patarė. Nėščios moterys, žmonės, turintys metalinių kaiščių ar plokštelių, žmonės su neseniai randais ir žmonės, kurie turi žemą kraujospūdį, taip pat turėtų vengti gydymo.