Estrogenas odos kremuose

Estrogenai, pagrindinis moterų hormonas, yra steroidinių junginių grupė. Estrogeną išskiria kiaušidės ir yra hormonas, atsakingas už moterų seksualines charakteristikas. Straipsnyje apie MSNBC.com dr. Judith Reichman nurodo, kad estrogenų receptoriai yra visame kūne. Pridėjus odos kremą, estrogenas gali pagerinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą.

Estriolis

Estriolis yra natūralus estrogenas, kurį maiste dedama placentoje nėštumo metu. Nors Europos kosmetikos gamintojai nuo dešimtojo dešimtmečio pradžios Jungtinėse Amerikos Valstijose gamina estriolio odos kremus, šie produktai nėra tokie populiari. Manoma, kad hormonų negalima patentuoti, o tai reiškia, kad vaisto veiklioji sudedamoji dalis gali būti pakartota ir sukelti Rinkos prisotinimas.

Kaip tai veikia

Žinoma, kad estriolis veikia menopauzės simptomus. Vietos naudojimas gali padidinti kolageną ir mažinti odos struktūrą, atsirandančią dėl senėjimo. Hormonas padeda pašalinti smulkias linijas ir raukšles, padeda krauti maistines ir deguonies medžiagas, padidina odos ir lytinių organų drėgmę ir gali sumažinti riebalų gamybą. Esant mažoms dozėms, estriolis paprastai neturi nepageidaujamo šalutinio poveikio.

Estrogenas ir Placebas

1994 m. Paskelbtame žurnale “Maturitas”, “Midlife Health and Beyond” paskelbtame žurnale “Maturitas”, 54 moterys, kurių amžius buvo 52-70 m., Palygino odos kremą su estrogenais ir placebo odos kremą. Po 12 savaičių estrogeno pagrindu pagamintas kremas vartojo grupę Geresnių raukšlių, po 24 savaičių pastebėta, kad estrogenų grupei yra daug veido odos storėjimo. Tie, kurie vartoja estrogeno kremą, toleravo hormonų skydliaukę.

Po menopauzės rezultatai

1996 m. Paskelbtame Tarptautinio žurnalo “Dermatologija” tyrimas apžvelgė vietinio hormono gydymo poveikį moterims perimenopauzės grupei. Tyrėjai nustatė, kad po šešių mėnesių gydymo estrogenais pagrįstų odos kremų “odos elastingumas ir tvirtumas gerokai pagerėjo, raukšlių gylis ir porų dydis sumažėjo 61-100 proc.”. Nebuvo pastebėtas hormoninis šalutinis poveikis.

Apsvarstymai

“SafeMenopauseSolutions.com”, “Personal Wellness Network” leidybos kompanijos prezidento Lindos Rolio sukurta svetainė, “Jūs visada turėtumėte naudoti estrogeną su progesteronu, kad jūsų hormonai būtų subalansuoti”. Progesteronas neutralizuoja ir subalansuoja perteklinį estrogeną, padeda užkirsti kelią osteoporozei ir gali padėti tobulinti Lytinis potraukis.