Bendri žinių žaidimai vaikams

Vaikai naudoja pramogoms skirtus žaidimus ir mokosi pagrindinių įgūdžių, o bendroji žinių žaidimas apima ir linksmą, ir galimybę ištirti naują informaciją. Žaidimų pagrindu mokomieji duobes vaikams prieš kitus arba nustato pagrindinį standartą, kuris tenkina, kai vaikai žaidžia vieną žaidimą. Pagal “Carleton College” Mokslo švietimo išteklių centrą “Gaming”, besimokančiųjų susidomėjimas mokymu, skatina vaikus mokytis iš klaidų, padarytų žaidžiant ar dalijantis strategijomis su šeimos nariais ir draugais.

Trivia Fun

“Viktorina” žaidimai integruoja klausimus apie bendras žinias su strategijos įgūdžiais, kad žetonai būtų perkelti į žaidimų lentą arba manipuliuoti interaktyviais žaidimų elementais žaidimų lentoje ar kompiuterio monitoriuje. Žaidimų kūrėjai projektuoja triukus į skaitymo lygį vaikams ir gamintojai, tai pažymi ant pakuotės. Įsigykite reikiamą lygį, kad jūsų vaikas galėtų išvengti nusivylimo ar nepakankamo susidomėjimo žinių žaidimais. Peržiūrėkite pakuotę, kad įsitikintumėte, jog taisyklės taip pat atitinka jūsų vaiko įgūdžių lygį.

Word Play

Žodžių žinių žaidimai – tai popierius ir interaktyvios medijos galvosūkiai, įskaitant kryžiažodžius, žodžių paiešką, frazių atitikimą ir paslėptų pranešimų žaidimus. Žaidimai, kuriuose integruojamos raštinės plytelės, moko vaikus žodžių galią ir kaip manipuliuoti laiškais sukuria naujus žodžius. Bendro pobūdžio žinių žaidimai, kuriuose naudojami laiškai, kartais žymi kauliukus su raidėmis, kuriose vaikams prašoma iš žodžių atsitiktinai pasirodžiusius žodžius nukristi iš kauliuko laikiklio. Ankstyvasis laiško žaidimas mažiems vaikams prideda atskirus laiškus blokams ar žaislams manipuliuoti, nors žaidimuose retai naudojamas rezultatų išlaikymas jauniesiems žaidėjams.

Matematikos fokusas

Matematikos galvosūkiai, pvz., Skaičių blokai, kodiniai žaidimai ir matematikos kvadratai, yra metodai, kuriais mokoma vaikams bendrų žinių popieriuje arba žiniasklaidos žaidimuose. Matematiškai orientuoti žaidimai įveda bendrus matematikos įgūdžius ir paprasčiausią dėmesį skiriant elementariems papildymams ir atimimui. “Cribbage” integruos rezultatų laikymo lentą ir žaidžia korteles ir naudoja matematikos derinius, kurių skaičius yra 15, 29, 30 ir 31 žaisti. Vaikai greitai išmoko identifikuoti korteles, atitinkančias tas sumas. “Carleton College” Mokslo fondo centras rekomenduoja rinktis žaidimus, kurie gali išplėsti savo vaiko meistriškumą.

Demonstraciniai žaidimai

Demonstraciniai žaidimai naudoja konstruktyvizmo teoriją mokyti vaikus bendrų žinių apie tai, kaip viskas veikia, ir supažindinti vaikus su dizaino ir modelių samprata. Švietimo teorija remia aktyviojo mokymosi filosofiją ir naudoja demonstracijas, skirtas žinomiems dalykams susieti su nauja mokymosi patirtimi. Kai kurie demonstraciniai žaidimai įdomiai moko pagrindines biologijos koncepcijas, paprašydami vaikų pašalinti grojimo organus operacijos metu. Kartais vaikai gali paprašyti vaikų statyti bokštus ar kurti konstrukcijas, kad mokytųsi pusiausvyros ir planavimo sampratos.

Vaizdo ir vaizdo grojimas

Vaikai, neturintys skaitymo įgūdžių, turi žaidimų pasirinkimą, pagal kurį žaidėjai prašo manipuliuoti nuotraukomis ar raidėmis. Matching žaidimai apima vaizdų rinkinį, pritvirtintą prie plytelių ar atspausdintas ant kortelių, ir moko vaikus, kaip įvertinti bendrąsias charakteristikas. Vaikai naudoja stebėjimo įgūdžius, norėdami sužinoti tipiškų savybių, pavyzdžiui, kačiukai turi žvilgsnius ir žuvų sporto pelekus. Paveikslų žaidimai taip pat integruoja geografiją, kad mokytų vaikus atpažinti naminių gyvūnų rūšis, įskaitant lietaus miško žuvis ir gyvūnus. Alfabeto vaizdiniai žaidimai siūlo ikimokyklinio amžiaus praktiką, padedantį išmokti kalbos įgūdžius.