Kultūros ir viduriavimas

“Culturelle” yra probiotikas, kuris gali padėti pakeisti blogas bakterijas, gerai reguliuojantis virškinimą ir padeda gydyti viduriavimą. Probiotikai yra naudingi mikroorganizmai, kurie padeda virškinti ir stiprina imuninę sistemą. Pasak Harvardo medicinos mokyklos, sveikiam žmogaus imunitetui yra daugiau nei 100 trilijonų daugiau kaip 500 skirtingų rūšių mikrobų. Geros bakterijos nuolat kenksmingos. Viskas, kas sutrikdo pusiausvyrą, gali sukelti viduriavimą ir kitus virškinimo trakto sutrikimus.

Probiotikai

Iš lotyniškos “pro biota”, kuri reiškia “gyvenimui”, probiotikai yra naudingos bakterijos, kurias nacionaliniai sveikatos instituto teigimu gali padėti išgydyti dirgliosios žarnos sindromą, kūdikių kūdikius, mielių infekcijas ir rotavio, kelionių ir antibiotikų vartojimo sukeltą viduriavimą. Rauginti maisto produktai, tokie kaip jogurtas, kefyras, marinuoti agurkai, raugintos kopūstai ir kimchi, turi skirtingas šių naudingų bakterijų štamą. Taip pat galite įsigyti probiotikų papildų su konkrečiais štamais. Ne kiekvienos rūšies draugiškos bakterijos gydys kiekvieną problemą; rezultatai yra specifiniai.

Culterelle

“Culturelle” sudėtyje yra 10 mlrd. Gyvų Lactobacillus GG ląstelių, gerai ištirtų štamų, įrodančių vaistų nuo viduriavimo, kuriuos sukelia antibiotikai ir suaugusiųjų viduriavimas, sukeltas keliaujant. NIH konkrečiai pažymi, kad “Culturelle”, atrodo, padeda išvengti viduriavimą keliautojams “. Reikia pažymėti, kad Lactobacillus GG veiksmingumas priklauso nuo paskirties, nes skirtingose ​​vietose yra skirtingų bakterijų. Culturelle taip pat gali sumažinti viduriavimą ir kitas virškinimo trakto problemas žmonėms, vartojantiems 5-fluorouracilą – chemoterapinį vaistą, kurio sunkus šalutinis poveikis.

Dozavimas

“Culturelle” galima vartoti kasdien, siekiant išlaikyti gerą virškinimą. Kapsules galima nuryti arba atidaryti ir pridėti prie maisto ar gėrimų – tol, kol maistas yra 75 laipsnių Fahrenheitų ar mažiau. Probiotikai yra gyvi mikrobai, todėl neleiskite jiems šilti. Kiekvienoje “Culturelle” kapsulėje yra 10 mlrd. Organizmų, pakankamai tinkamų keliaujančiųjų viduriavimui ir antibiotikų sukelto viduriavimo gydymui. 5-fluorouracilui gali reikėti iki 20 mlrd. Ląstelių. Palyginimui, jogurtuose paprastai yra apie 1 milijardą ląstelių vienoje porcijoje, “Culturelle” yra 10 kartų didesnė už tą kiekį.

Kiti patarimai

Viduriavimas gali būti dehidratuotas. Nors jūsų kūnas naudoja “Culturelle”, kad būtų galima papildyti gerąsias bakterijas, būtinai pakeiskite prarastus skysčius geriant vandenį arba nusausintą vaisių sultį, bet išvengti obuolių ar kriaušių sulčių, nes jie gali pabloginti viduriavimą, įspėja Mayo kliniką. Kelias dienas venkite pieno, didelio riebumo, didelio pluošto ar aštrų maisto produktų ir pabandykite valgyti mažai ląstelienos maisto produktus, tokius kaip kiaušiniai, vištiena, ryžiai, saldžiosios grietinėlės arba želatina. Jei viduriavimas tęsiasi ilgiau kaip tris dienas ir atsiranda karščiavimas, kreipkitės į gydytoją.