Sveikatos faktai apie kavą su pienu ir cukrumi

Kava yra labai maža kalorijų, bet aprūpina energija dėl kofeino kiekio. Nors tai gali būti naudinga dietos požiūriu, kava, pagaminta su pienu ir cukrumi, gali turėti daug kalorijų, priklausomai nuo to, kiek ir kokio tipo vartojate. Kava su pienu ir cukrumi gali būti naudojama daugumai žmonių be neigiamų pasekmių, jei žinote apie sveikatos faktus.

Net pridėjus pieno ir cukraus, kavos – kuri natūraliai suteikia 2 kalorijas už 6 oz. Patiekalas – gali būti mažai kalorijų. Jei pridėsite 1/4 puodelio nugriebto pieno ir 1 šaukštelio. Cukraus į jūsų kavą, gėrimas suteiks 42 kalorijas. Ši suma yra mažesnė už pusę kalorijų, rastų 8 coliais. Servetėlės ​​sodos, kuri suteikia 100 kalorijų. Cukrus yra daugiau kalorijų, nei pieno, taigi, jei žiūrite savo kalorijų kiekį, atidžiai sekite, kiek cukraus jūs naudojate kvapiosioms medžiagoms.

Angliavandeniai yra pagrindinės nugriebto pieno ir cukraus maistinės medžiagos, todėl jūsų kavai gali būti pridėta daug angliavandenių. Naudokite 1/4 puodelio nugriebto pieno ir 1 šaukštelis. Cukraus iš viso duos 8 g angliavandenių, iš kurių visas 8 g bus gaunamas iš cukraus ir nėra pluošto. Nors angliavandeniai yra naudingi, nes jie suteikia energijos, Harvardo medicinos mokykla pažymi, kad didelis cukraus kiekis, ypač gėrimų, kurių sudėtyje yra cukraus, forma gali skatinti nutukimą, nes cukrus paprastai neužpildomas.

Nugriebtas pienas yra gausus baltymų, tačiau, jei kavoje naudojate tik nedidelį kiekį, jūsų indėlis greičiausiai bus nereikšmingas jūsų kasdienės dietos apimtyje. Kadangi kavos sudėtyje yra labai mažai baltymų, cukraus yra ne 6, oz. Puodelis kavos su 1 šaukšte. Cukraus ir 1/4 puodelio nugriebto pieno duos 2,2 g baltymų. Baltymai padeda kurti raumenis ir kitus kūno audinius.

Kava ir cukrus neturi riebalų su maistu, nors visos pieno rūšys, išskyrus nešvarumus, suteikia riebalų. Jei naudosite 1/4 puodelio nenugriebto pieno, jūsų kavoje bus 2 g riebalų, o naudojant 1/4 puodelio 2 procentų pieno, jūsų kavai bus pridedama 1,25 g riebalų.

Kofeino kiekis kavoje labai skiriasi. Nei pienas, nei cukrus nėra kofeino, todėl šie ingredientai nekeičia viso kofeino kiekio gėrimui. MayoClinic.com pažymi, kad kofeino kiekis yra tipiškas 8 oz. Puodelis greito kavos svyruoja nuo 27 mg iki 173 mg. Kepimas kavos kofeino kiekis svyruoja nuo 95 iki 200 mg už 8 oz. Aptarnavimas.

Kalorijų turinys

Angliavandenių turinys

Baltymų turinys

Dietinis riebalų kiekis

Kofeino turinys