Ar vištiena ar jautiena ilgiau jaustis pilniau?

Visiškas dienos jausmas padeda sušvelninti norą ir padeda sveikai mitybai. Kai išlaikysite savo svorį arba bandysite išmesti keletą svarų, valgykit maistą, kuris ilgiau jums padeda. Baltymai, pvz., Iš vištienos ar jautienos, užtrunka ilgai, kol jūsų kūnas gali virškinti, o badas gali būti ilgesnis už paprastus angliavandenius ar riebalus. Kuo daugiau baltymų yra mėsa, tuo ilgiau paliekate druskos. Nors jautiena yra daugiau baltymų, sveikiau valgyti daugiau vištienos. Daugelis veiksnių lemia, ar vištiena ar jautiena ilgiau nejaučiasi.

Vištienos mityba

Pasak Mayo klinikos, naminių paukščių mėsa be viščiukų yra bevandenė. Viena 3-uncijų porcijos be odos vištienos krūtinėlėje yra apie 75 kalorijas. Jame taip pat yra 1 gramo riebalų, 48 miligramai cholesterolio ir 86 miligramai natrio. Vienoje viščiukų krūtinėje yra apie 18 gramų baltymų, kurie sudaro 90 procentų jo mitybinio turinio, likę 10 procentų yra riebalų.

Jautienos mityba

Pasak Mayo klinikos, geriausias šliaužiklio kepsnys yra vienas iš labiausiai paplitę jautienos gabalėlių. Vienoje 3-uncijų pakuotėje yra apie 158 kalorijų. Vienoje porcijoje taip pat yra apie 5 gramų riebalų, 2 gramai jų yra sotieji, 75 miligramai cholesterolio ir 57 miligramai natrio. Baltymų kiekis vienoje 3-uncijos porcijos viršutinėje sruogelėje yra apie 26 gramai. Baltymai sudaro apie 74 proc. Viršutinio šlakinio kepsnio, likę 26 procentai yra riebalai.

Išvada

Baltymų kiekis vienoje porcijoje iš geriausio burokėlių kepsnio tikriausiai padės jums jaustis visiškai truputį ilgiau nei viena vištienos porcija. Tačiau Mayo klinika rekomenduoja valgyti jautiena retai, o vištiena yra saugi kiekvieną dieną. Jei kasdien rekomenduojama suvartoti 6 uncijos lieso baltymo, galite saugiai vartoti dvi 3-uncijos vištienos porcijas. Priešingai, valgykite tik vieną porciją jautienos per savaitę. Nors jautiena gali ilgiau jaustis, visa tai yra sveikesnė vištiena. Jei esate susirūpinęs dėl sotumo su vienu valgiu, valgykite du 3-porcijas vištienos porcijas; tai padės jums jaustis pilnai ilgiau, nei vienas 3-ojo jautienos patiekalas.

Patarimai, kaip jaustis ilgiau

Kiekviename valgyje valgykite sveikus grūdus, daržoves, vaisius ar ankštinius. Šie maisto produktai ilgiau virsta ir ilgina pilnatvę. Prieš kiekvieną valgį gerkite stiklinę vandens, kad padėtumėte skrandžiui užpildyti, kad jaučiatės kuo greičiau. Tęškite gerti vandenį valgio metu ir po jo, kad padidintumėte visą jausmą. Maistas pradedamas vartoti su lapinėmis salotomis arba sultinio pagrindu sriuba, taip pat padeda sukurti pilnatvės jausmą. Vištiena ar jautiena neturėtų būti valgio dėmesio ir nepakanka pilno jausmo be vaisių, daržovių, grūdų ar ankštinių daržovių.