Ar enzitas veikia?

Enzitas yra maisto papildas, reikalaujantis natūralaus vyro pagerinimo. Testosterono stiprintuvų, azoto oksidų pirmtakų ir natūralių kvapiųjų medžiagų asortimento derinys. Enzitas teigia, kad vartotojams “tvirtesnės, stipresnės, išsamesnės erekcijos”. Tai “1-asis pasaulyje papildytas natūralaus vyriškojo stiprumo priedas” siūlo geresnę apyvartą, pagerina fizinį aktyvumą ir padidina ištvermę. Ar “Enzyte” ingredientai iš tikrųjų teikia tai, ką teigia įmonė?

Vyro stiprinimas

“Vyro stiprinimas” yra kažkas bendro pobūdžio. Ar tai reiškia didinti varpos dydį arba tik padidinti erekciją? Ar vyriškos lyties pagerėjimas iš tikrųjų reiškia didėjantį troškimą, libido, našumą ir ištvermę? Giluminis varpos dydis yra šiek tiek iš anksto nustatytas ir priklauso nuo kūno formos pilvo ir korpuso spongiozės dydžio, taip pat nuo jų užpildyto kraujo tėkmės. Libido yra sudėtinga daugelio veiksnių, susijusių su apyvarta, azoto oksidu, hormonais, psichologiniais veiksniais ir bendra sveikata, matrica.

Hormoniniai veiksniai

Testosteronas yra androgeno ar vyro hormonas, būtinas optimaliam lytiniam organui. Keli ingredientai “Enzite” yra skirti padidinti testosterono gamybą. Tribulus terrestris, žolė, daugelis naudojo, kad padidintų lutenizuojantį hormoną, kuris yra pasiuntinys, kuris stimuliuoja testosterono gamybą sėklides. “Avena sativa” arba avižų šiaudų ekstraktas yra dar vienas lytinio potraukio stipriklis, skirtas padidinti testosterono kiekį. Cinko trūkumai buvo susiję su mažu testosterono ir spermos kiekiu.

Cirkuliaciniai veiksniai

Azoto oksidas (NO) yra svarbi dujos, reguliuojančios kraujotaką ir kraujotaką mūsų kūne. Tai taip pat yra viena iš priežasčių, dėl kurios varpa tampa pastovi. Enzitas yra ingredientų, kurie gali padidinti NO kiekį organizme. Aminorūgštis L-argininas, esantis Enzite, yra tiesioginis NO šaltinis. Argininas gali kraujagysles kraujagysles susilpninti, atsipalaiduoti ir leisti daugiau kraujo tėkmės. Raguotas ožkų piktžolių ar epimediumo ekstraktas yra tradicinė žolė, naudojama erekcijos palaikymui. Jame esanti cheminė medžiaga Icariin taip pat padeda NO gamybai. Niacinas (vitaminas B3) yra natūralus vazodilatatorius, skirtas sveikai kraujotakai skatinti. Pušies žievės ekstraktas arba piknogenolis gali padėti mažinant oksidacinį stresą.

Tradiciniai afrodiziakai

Aphrodisiacs yra bendras reiškinys visame pasaulyje. Daugelis tradicinių priemonių yra mažai mokslinės paramos. Tačiau anekdotinės ataskaitos rodo, kad kai kurie vyrai mato naudą ir toliau naudojasi natūraliais vaistais. Enzituose yra panax arba korėjiečių raudonasis ženšenis, gingko biloba, maka, muira puama, pietūs aliejai ir švedų gėlių žiedadulkės. Nepaisant to, kad nėra įrodymų ar supratimo apie vyrų gerinimo priemones, daugelis prisiekia šiomis žolelėmis.

Išvada

“Enzyte” ingredientai panašūs į daugelį kitų vyriškos stiprybės formulių. Teoriškai jie gali patobulinti tam tikrus vyrų lytinės funkcijos veiksnius. Ar jie dirba? Kennethas Goldbergas, MD, medicinos direktorius Vyro sveikatos centre Baylor universitete, sako: “Tai nėra prasmės mediciniškai. Negalima didinti kraujo tekėjimo į varpą, kaip teigia Enzietas, iš tikrųjų padidins jo dydį”. Kad “Enzyte” faktinių mokslinių tyrimų stoka, geriausia išbandyti bandymų ir klaidų pagrindus.Pabandykite ir pažiūrėkite, ar pastebėjote bet kokią naudą, kurią produktas teigia pateikęs. Verta paminėti, kad “Berkeley Premium Nutraceuticals” , “Enzette” gamintojas, buvo nuteistas už tariamą atsisakymą laikytis garantijų.